"Nie znam w okolicy warsztatu, z którego byłbym tak zadowolony jak z warsztatu p. Adamusa. Samochód zawsze odbieram dobrze zrobiony, bez ściemy i kombinacji. Starannie zrobione jest wszystko to co potrzeba. Przy odbiorze autka widzę co było robione i mam pokazane części, które zostały wymienione. Wiem co w przyszłości trzeba będzie zrobić. P....",
StałyKlient
"Trafiłem tam przez przypadek i jestem zadowolony ,polecam",
Valdo, Daewoo-Nubira
"Zauważone usterki naprawione z rzetelnością i dbałością o szczegóły. Bardzo komunikatywna obsługa klienta",
Zadowolony
"Samochód oddany do mechaników popołudniową porą z długą listą rzeczy do wymiany, naprawa szybko przebiegła, samochód mogłem już odebrać następnego dnia. Polecam
",
Opel Meriva, Opel Meriva
Oferujemy naprawę samochodów osobowych w zakresie układów hamulcowych, zawieszenia, układów wydechowych, rozruszniki, sprzęgła, wymiana silników, alternatory i inne.
"według mnie ceny takie jak wszędzie, a napewno taniej niż w katowicach ",
ktoś
"W moim przypadku dużą zaletą jest kompleksowa naprawa. Wymiana opon,świec,oleju oraz diagnostyka komputerowa i rzetelna informacja co należałoby zrobić.",
Jadzia, Skoda Fabia
"Solidny, Naprawa w planowanym terminie, Jakość wykonania bardzo dobra, Koszty wysokie.",
Marian, Fiat Bravo - 2010
"Pełny profesjonalizm, naprawa o czasie, bardzo przystępna cena.",
Marek, Audi Q5
"Sprawdzony, uczciwy i relatywnie tani. W przypadku uszkodzenia wymienionej części nie było problemu z naprawą",
Paweł, VW Passat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy da się wymienić sworzeń w wachaczu w Ford Focus mk2 2010 rom diesel 1.6 90 km? Czy trzeba razem z wachaczem?
Stuki w zawieszeniu przednim w nissan tiida.od jakiegoś czasu podczas jazdy po nawierzchni tzw chopla czyli coś w rodz małego progu zwalniajacego słychać odgłos stukania ale nie metaliczny.dobiega tak jakby od str raz prawej raz lewej amortyzatora przedniego.stuki słychać nie zawsze i nie...
Witam, czy po wymianie sworznia lewego wahacza(przód) i klocków ham.(przód) ustawianie zbieżności jest obligatoryjne ? Pozdrawiam MG
witam mam fiata punto i sworzen wahacza do naprawy-czy to bardzo pilna naprawa czy moge jezdzic,oraz czy to duzy koszt ?