"Jechałem rowerem do sklepu.Po drodze złapałem kapcia.Potrzebowałem klucza do odkręcenia koła,bez problemu go od Państwa dostałem.Nawet na koniec Pan mnie się spytał,czy podpompować rower.Także miła obsługa Polecam Wszystkim naprawdę warto.",
Marcin
"Polecam jest super dobry mechanik i utczciwy dobra obsuga",
Grzegorz, Punto
"Szybko sprawnie i pewnie polecam .W wymianie opon nie mają sobie równych na Oświęcimskim rynku . Jako jedyni w okolicy myją koła.",
E318i, BMW
"Goraco polecam wszystko zalatwione bez problemow w milej atmosferze i co wazne niedrogo:)",
daroslaw
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy w silniku 2.0 Dti mozna bezpiecznie zrobic tuning mechaniczny? Jest mozliwosc zainstalowanie 2 turbin/ zwiekszenia wtrysków ? Czy to opłacalne ?
Jaką moc można osiągnąć w honda civic 1.4 sedan 2001r, 90km, ograniczając koszty do 3tyś ?
Jakie są opcje na podniesienie mocy silnika w BMW e46 M3?
Witam. Posiadam mondeo mk4 2.5 t. Ile mocy mozna tutaj zrobic w granicach bezpieczenstwa?
Chciałbyś zmienić swój samochód od wewnątrz, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Boisz się zbyt dużych kosztów, na które cię zwyczajnie nie stać? Spokojnie! Wiele czynności możesz wykonać...
Największym producentem systemów wtrysku podtlenku azotu do silników jest "Nitrous Oxide Systems", dla tego też zwyczajowo na wtrysk podtlenku azotu mówi się NOS. Działanie instalacji polega na...