"Warsztat godny polecenia ,od kontaktu z klientem po serwis i naprawę aż po odbiór samochodu gdzie otrzymujemy wyczerpujące info na temat usterki i naprawy. Polecam jak Najbardziej.",
Tomasz
"Naprawa wykonana w 1 dzień. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Po raz pierwszy oddałem samochód do warsztatu i nie miałem uczucia, jakby mechanik naprawiał mi go z litości i był na mnie wkurzony, że w ogóle zepsuł mi się samochód oraz, że nie wiedziałem jak go naprawić samemu. Oddając samochód do BOSCH - SERVICE BS CARBELGIUM, masz pewność,...",
Miszlon, VW Golf 4, 1.6 16v, 2001r
"Pełny profesjonalizm, naprawa o czasie, bardzo przystępna cena.",
Marek, Audi Q5
"Fachowa obsługa za dobra cenę.serdecznie polecam ten warsztat.",
Bertuzzi
"Samochód oddany do mechaników popołudniową porą z długą listą rzeczy do wymiany, naprawa szybko przebiegła, samochód mogłem już odebrać następnego dnia. Polecam
",
Opel Meriva, Opel Meriva
Oferujemy naprawę samochodów osobowych w zakresie układów hamulcowych, zawieszenia, układów wydechowych, rozruszniki, sprzęgła, wymiana silników, alternatory i inne.
"Witam. Firma godna polecenia. Naprawa wykonana bardzo profesjonalnie,szybko i nie drogo. Właściciel bardzo przyjemny człowiek. Można się wszystkiego dowiedzieć co będzie z naszym samochodem zrobione bez żadnego naciągania. Co na dzień dzisiejszy jest mało spotykane. Bardzo gorąco polecam. Jeżeli będzie potrzeba ponownej naprawy blacharki w moim...",
Andrzej , Ford/ mondeo
"To naprawdę dobrzy fachowcy. Rzetelnie wykonują naprawy i przy tym informacja o naprawie jest wyczerpująca. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć super naprawione auto.
",
jozeff
"Sprawdzony, uczciwy i relatywnie tani. W przypadku uszkodzenia wymienionej części nie było problemu z naprawą",
Paweł, VW Passat
Oferujemy: ^ Naprawy samochodów osobowych i dostawczych; ^ Diagnostyę komputerową; ^ Naprawy bieżące; ^ Remonty silników i zawieszeń; ^ Naprawy układów hamulcowych, wydechowych i napędowych; ^ Wymiana olejów, płynów oraz filtrów; ^...
Otwarte: Pn-PT 8-16 Wtorek: 8-18 Konserwujemy podwozia samochodów środkami najwyższej klasy Valvoline! Montujemy instalacje gazowe już 12 lat! Serwisujemy każdą instalację.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...