"Usługa wykonana sprawnie, niski koszt naprawy oraz przyjemna kadra mechaników. Polecam serdecznie ",
Helena , Opel Astra
"Byłem już nie raz w tym warsztacie. Naprawiam tam wszystkie samochody swoje samochody praktycznie od początku istnienia tego warsztatu.
Opony wymieni, usterki zdiagnozuje, wycenia i naprawi a do tego wszystko szybko i sprawnie.
Mateusz zna się na swojej robocie i nie kasuje niewiadomo ile.",
Olek, Opel astra, zafira. Honda civic. Renault megane.
"Warsztay godny polecenia zawsze milo i solidnie nic dodać nic ująć tylko polecac!!!!!!!!",
Robert/Kolega, Renault Megane
"Mechanik godny polecenia. Naprawiam od nie dawna w tym serwisie dwa swoje auta i nie mogę nic zarzucić ekipie z Szczurek garage. Bardzo duzy plus za terminowość co czesto u mechanikow kuleje.
POLECAM ",
Malin, Opel/Bmw
"Krótki czas oczekiwania, koszt naprawy jest w interesującej cenie a widać że mechanik się stara aby wszystko było dopracowane",
Grzesiu , ,,,,,
"Od kilku lat korzystam z usług tego warsztatu i jestem bardzo zadowolona
Miła i fachową obsługa",
Irena P, Peugeot 206
"Naprawiałem, naprawiam i będę naprawiał swoje auta w tym warsztacie. Nie będę wspominał o miłej atmosferze jaka tam panuje bo dla klienta to mniej ważne, liczy się jakość i szybkość naprawy co jest dostarczane i jeszcze w rozsądnej cenie !!! Naprawiałem tam różne rzeczy już w dwóch samochodach i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony...",
Marcepan, Peugeot 307, Audi A4
"Szybko, sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Wymiana rozrządu, oleju i filtrów. Ceny porównywalne. Duży plus za poczucie humoru i cierpliwość dla typowej baby u mechanika. Polecam",
Kasia, Ford Focus C-max
"Holowania auta w ekspresowym.tempie. sama naprawa szybko i solidnie. Cena nieporównywalna do żadnego innego warsztatu. Z czystym sumieniem polecam ",
MIKOLAJ , Opel Zafira
"Wymiana amortyzatorów, ustawianie geometrii.
Wszystko przebiegło ok. No i cena przystępna ",
Grześ , BMW seria5
"Hej!! Mega polecam ten warsztat Łukasz zna sie na rzeczy bmw e36 zna na pamiec :) moje e46 nie wyobraza sobie innego doktora :p mila obsluga robota zawsze dobrze zrobiona na czas auto oddane czyste polecam wszystkim dobry zaufany mechanik :))) oby wiecej takich uczciwych mechanikow :))))",
luki, bmw e46 320d
"Wszystko ok. Fachowa i konkretna obsługa. Mogę polecić znajomym. ",
Andy, Opel astra h, 1.4 benzyna, 2009
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wymiana gum stabilizatora Fiat Grande Punto czy mozna to zrobic samemu na kanale czy jest to wiecej roboty ?
Witam. Mam pytanie dotyczy bardzo mocnego dodania gazu na pierwszym i drugim biegu auto ford kuga 2016 przebieg 70000 pływa na prawo i lewo na desce zapala się kontrola trakcji . Nie można utrzymać go prosto do jazdy . Mogę prosić o pomoc .
Jak to jest z tymi łacznikami stabilizatorów w moim aucie kazdy łacznik inaczej pracuje dwa tylnie lekko sie poca i mozna nimi obracac na boki jednym palcem lecz luzu nie maja .Natomiat wymienilem jeden przedni i pozalozeniu ten nowy jest sztywny ciezko go obrócić .Czy one maja sie tak ruszac...
Słychać stuki (pyknięcia) z przodu z lewej strony, jedno lub dwa podczas ruszania i jazdy z niedużą prędkością i czasem przy hamowaniu. Czasami stuki jakby przenosiły się bliżej środka (pod fotel kierowcy) samochodu. Przy próbie obrócenia półosi ręką wyczuwalny nieduży luz i słychać stuk na...