"Jestem bardzo zadowolony z usługi. Czas i jakość wykonania na wielki plus, a do tego miła atmosfera i dbałość o detale, które przy przyjmowaniu klientów maja duże znaczenie. Z pewnośvia dołaczam do grona stałych klientów, bedac w Polsce juz dluzszy czas nigdy nie spotkalem się z tak dobrym serwisem. Serdecznie polecam!",
Leo, Bmw x1
"Polecam, będą szukać usterki aż znajdą, nie chcą od razu wymieniać połowy auta, solidna jakość w umiarkowanej cenie. Serwisuję tam trzeci samochód i jestem zadowolony.",
Sebastian, Volvo s60
"Od kilku lat naprawiam samochody u Mariusza (obecny i poprzedni) i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Wszystko co miało być zrobione działało, a w kiedy brakowało w warsztacie sprzętu (diagnostyka silnika, skomplikowana elektryka) nie zabierali się za to i często polecali kogoś kto może zrobić naprawę. Serwisując tam samochód mam pewność, że nie...",
Vitek, Nissan
Zapraszamy do kontaktu
Zajmujemy się kompleksowo naprawami mechanicznymi i przeglądami samochodów wszystkich marek. Wszelkie naprawy samochodów wykonujemy najnowocześniejszymi metodami przy użyciu nowoczesnego sprzętu.
Kompleksowa mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
"Byłem ze swoim MINI na wymianę zderzaka przedniego i zrobienie kilku drobiazgów. Umówiłem się na konkretną godzinę i o umówionej godzinie auto trafiło na warsztat. Auto odebrałem po niespełna 3 godzinach a naprawa kosztowała mniej niż się spodziewałem. Pracownikom serwisu nie mogę zarzucić braku kompetencji, przynajmniej w zakresie napraw jakie...",
Spooner, MINI One
"Witam .szybka usługa, fachowa ocena stanu auta, wszystko naprawione ,przystępna cena pan zajmujący się moim autem wyczerpująco wytłumaczył mi wszystko co chciałem wiedzieć ,ceny części nie wygórowane podobne jak w necie (nie jak w innych warsztatach detal z hurtowni ) polecam i napewno wrócę tam ponownie ",
Jacek, Talia
"Ostatnio miałem problem z Peugeotem 308 ,stracił Moc zapaliły się prawie wszystkie kontrolki na tablicy rozdzielczej. Było to w sobotę o 19.00 zadzwoniłem do właściela warsztatu przyjął auto i w poniedziałek o 14.00 było gotowe .I cena niska ,choć spodziewałem się strasznych rzeczy ",
Gabrys13, peugeot 308
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę