"Jestem po raz kolejny w tym warsztacie. Muszę powiedzieć, że zawsze jestem miło zaskoczony z napraw jak i z cen za wykonaną usługę. Tym bardziej, że są to maszyny typu ciągnik rolniczy Claas czy koparka Case nie wspomnę o samochodach. W maszynach na szczęście oleje, filtry, klimatyzacja. Ma to duże znaczenie, dla mnie przy tak rosnących cenach....",
Grzegorz , Mercedes
"Polecam, będą szukać usterki aż znajdą, nie chcą od razu wymieniać połowy auta, solidna jakość w umiarkowanej cenie. Serwisuję tam trzeci samochód i jestem zadowolony.",
Sebastian, Volvo s60
"Od kilku lat naprawiam samochody u Mariusza (obecny i poprzedni) i nigdy nie miałem zastrzeżeń. Wszystko co miało być zrobione działało, a w kiedy brakowało w warsztacie sprzętu (diagnostyka silnika, skomplikowana elektryka) nie zabierali się za to i często polecali kogoś kto może zrobić naprawę. Serwisując tam samochód mam pewność, że nie...",
Vitek, Nissan
Zapraszamy do kontaktu
Zajmujemy się kompleksowo naprawami mechanicznymi i przeglądami samochodów wszystkich marek. Wszelkie naprawy samochodów wykonujemy najnowocześniejszymi metodami przy użyciu nowoczesnego sprzętu.
Kompleksowa mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Dokonujemy napraw samochodów osobowych i dostawczych. Od kilku lat nieustannie uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych, przez czołowych producentów podzespołów motoryzacyjnych. Właściciel Artur Bujalski w tym roku...
"Fachowa diagnoza, dobra obsługa, w końcu rozwiązano problem z moim autem bez wymieniania innych niepotrzebnych / sprawnych podzespołów. Na dodatek rozsądna cena za robotę i części + miła obsługa. ",
michals_88, Alfa Romeo 156
"DO MOJEGO SMARTA PODEJŚCIE BYŁO PROFESJONALNE SZYBKO ZDJAGNOZOWANO CO SIĘ DZIEJE I ZA MOJĄ ZGODĄ NAPRAWILI BARDZO POLECAM",
RADEK, SMART
"polecam wszystko poszło sprawnie, miła obsługa szybka naprawa, przystępna cena wykonanej usługi , dobrze wykonana naprawa ",
igor, Peugeot
"Byłem przejazdem w Konstancinie i nagle w moim Oplu Vivaro przestało działać wspomaganie kierownicy i ładowanie akumulatora. Myślałem że to pasek, ale po otwarciu maski zobaczyłem że jest cały. Znalazłem w internecie warsztat AUTO SEDA , podjechałem tam i w ciągu 4-godzin łącznie z częściami naprawiono mi auto.Profesjonalna i miła obsługa...",
oleo22, Opel Vivaro
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...