"Polecam ten warsztat.Szybko zdiagnozowana usterka w samochodzie z którą problem miały dwa inne warsztaty.Zero ukrytych kosztów,zapłaciłem za to co zostało wymienione na co dostałem potwierdzenie.Stały kontakt z klientem to dodatkowy atut,wiedziałem dokładnie co dzieje się z moim samochodem i co jest wymieniane.Na bank będę teraz korzystał z...",
MJ1, Skoda Roomster
Zajmujemy się kompleksowo naprawami mechanicznymi i przeglądami samochodów wszystkich marek. Wszelkie naprawy samochodów wykonujemy najnowocześniejszymi metodami przy użyciu nowoczesnego sprzętu.
Kompleksowa mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Dokonujemy napraw samochodów osobowych i dostawczych. Od kilku lat nieustannie uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych, przez czołowych producentów podzespołów motoryzacyjnych. Właściciel Artur Bujalski w tym roku...
"Fachowa diagnoza, dobra obsługa, w końcu rozwiązano problem z moim autem bez wymieniania innych niepotrzebnych / sprawnych podzespołów. Na dodatek rozsądna cena za robotę i części + miła obsługa. ",
michals_88, Alfa Romeo 156
"Jestem pod wrażeniem jakości usługi i niskiej ceny, które oferuje i realizuje właściciel Auto Moto Wydech, Pan Robert Pawłowski. Będąc inżynierem-technologiem jestem pod wrażeniem jakości spawów wykonanych przez Pana Roberta.
Cieszę się, że w naszym Kraju mamy tak doskonałych, skoncentrowanych na wykonywaniu swojej pracy młodych ludzi, jak Pan...",
Jarek Utrata
"polecam wszystko poszło sprawnie, miła obsługa szybka naprawa, przystępna cena wykonanej usługi , dobrze wykonana naprawa ",
igor, Peugeot
"Jakieś 2 miesiące temu miałam okazję korzystać z tego serwisu po zakupie mojego nowego/ używanego auta. Panowie bardzo dokładnie sprawdzili auto, zrobili przegląd i naprawili pilniejsze usterki, ustalając ze mną wcześniej zakres. Poinformowali mnie o czy będę musiała pomyśleć na wiosnę. Celowo czekałam z opinią, żeby mieć pewność czy wszystko...",
Mokono, BMW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...