"Super Polecam
Saervisuje i naprawiam swoje auta.
Szybko, trafna diagnoza za uczciwe pieniądze
Naprawiane to co potrzeba bez naciągania ",
sylwester, Hyundai Tucson
"Polecam, będą szukać usterki aż znajdą, nie chcą od razu wymieniać połowy auta, solidna jakość w umiarkowanej cenie. Serwisuję tam trzeci samochód i jestem zadowolony.",
Sebastian, Volvo s60
"Naprawiam i serwisuje samochody u Pana Mariusza już kilka lat. Zawsze naprawy są robione rzetelnie i bardzo sprawnie ( nawet w ciągu jednego dnia). Ceny są bardzo rozsądne, nie naciagają klienta ani na dodatkowe części ani zbędne naprawy.",
Ania P-Ż, Toyota, Chevrolet
Zapraszamy do kontaktu
Zajmujemy się kompleksowo naprawami mechanicznymi i przeglądami samochodów wszystkich marek. Wszelkie naprawy samochodów wykonujemy najnowocześniejszymi metodami przy użyciu nowoczesnego sprzętu.
Kompleksowa mechanika Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
"Szczerze mogę każdemu polecać Zarzyc Auto Service!
Panowie są bardzo uprzejmi i podpowiadają co robić, żeby problem znów się nie pojawiał. Są bardzo kompetentni i mają naprawdę duże pojęcie o samochodach, które naprawiają.
Cena stanowczo dużo niższa niż w serwisach przy dealerach.
Mega pozytyw!
Polecam!! ",
lola
"W czasie jazdy zablokowała mi się skrzynia biegów ,olej wyciekł na jezdnię. Znalazłem warsztat Auto Seda w internecie. Zadzwoniłem i po konsultacji , kolega ściągnął mnie do warsztatu. Stwierdzili że uszkodzona jest obudowa skrzyni biegów w okolicy mechanizmu różnicowego. Pomogli mi wyszukać skrzynię w internecie (nic za to nie wzięli) ....",
Focus, Ford Focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Wymiana gum stabilizatora Fiat Grande Punto czy mozna to zrobic samemu na kanale czy jest to wiecej roboty ?
Witam. Mam pytanie dotyczy bardzo mocnego dodania gazu na pierwszym i drugim biegu auto ford kuga 2016 przebieg 70000 pływa na prawo i lewo na desce zapala się kontrola trakcji . Nie można utrzymać go prosto do jazdy . Mogę prosić o pomoc .
Jak to jest z tymi łacznikami stabilizatorów w moim aucie kazdy łacznik inaczej pracuje dwa tylnie lekko sie poca i mozna nimi obracac na boki jednym palcem lecz luzu nie maja .Natomiat wymienilem jeden przedni i pozalozeniu ten nowy jest sztywny ciezko go obrócić .Czy one maja sie tak ruszac...
Słychać stuki (pyknięcia) z przodu z lewej strony, jedno lub dwa podczas ruszania i jazdy z niedużą prędkością i czasem przy hamowaniu. Czasami stuki jakby przenosiły się bliżej środka (pod fotel kierowcy) samochodu. Przy próbie obrócenia półosi ręką wyczuwalny nieduży luz i słychać stuk na...