"Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat warsztatu, który naprawił mój tłumik. Byłem bardzo zadowolony z ich usług i jakości przeprowadzonej naprawy.",
Michał, Honda Civic 1.6 brnzyna
"Bardzo fachowa obsługa za nieduże pieniądze. Polecam warsztat ",
Artur , Golf 4
Naprawiamy samochody osobowe, terenowe i dostawcze (do wys. 2,8m). Wykonujemy naprawy mechaniczne, elektryczne. Montujemy i naprawiamy instalacje gazowe LPG. Ponad dwudziesto letnie doświadczenie w motoryzacji zobowiązuje nas do żetelności i...
Witamy! Zajmujemy sie pełną mechaniką oraz wulkanizacją. Naprawiamy auta osobowe oraz dostawcze i busy. Zapraszamy do kontaktu.
Dlaczego my? Allianceautoserwis to nie tylko Serwis samochodowy – to przede wszystkim entuzjaści motoryzacji, którzy do swojej pracy podchodzą profesjonalnie i dbają żeby każdy klient wyjechał z naszego warsztatu zadowolony. Odznaczamy się...
Nasze Usługi: Bieżące Naprawy Mechaniczne: Diagnostyka Komputerowa: Serwis Klimatyzacji Samochodowej:
"Wybrałem ten warsztat kierując sie dobrymi opiniami znajomych. Nie zawiodłem sie. Auto naprawione szybko i profesjonalnie. Ponadto dostałem wytyczne na co zwrócic uwage w dalszej eksploatacji. Ceny konkurencyjne. 100% satysfakcja. Polecam!!!",
Marek, Opel
"Rzeczowy, sprawnie działający serwis, nie wciskają za wszelką cenę dodatkowych usług, bardzo sympatyczni panowie, wszystko można z nimi ustalić bez problemu",
arturo898, ford focus
"nic dodać nic ująć tanio i bardzo dobrze wykonana usługa , możliwość zakupu części po promocyjnych cenach w ich motoryzacyjnym sklepie J.K. Auto Części
polecam !
jedyną jaką wadę ma ten warsztat do długi czas oczekiwania na usługę kolejki do tego warsztatu były zawszę i będą, ale na dobrze wykonaną usługę warto czekać :)",
Kamilek , Opel Astra
"U Pana Tomka dokonałem już kilka napraw oraz wymianę opon. Z każdej jestem zadowoly, gdyż naprawiona część działa bez problemu i nie trzeba przyjeżdżać ponownie. Ceny są niskie, a jakość obsługi i fachowość z jaką Pan Tomek podchodzi do diagnozy oraz naprawy bardzo wysoka. Polecam wszystkim ten warsztat",
laguna23, Renault Laguna I Kombi
SHARK CAR SERVICE w Markach to warsztat samochodowy, gdzie kompleksowo zadbamy o Twój samochód. Oferujemy szeroki zakres usług mechaniki pojazdowej, w tym wymianę oleju i rozrządu, naprawę układu hamulcowego (tarcze, klocki), a także naprawę...
"Jestem zadowolony z wykonanej usługi. W moim polo 9N tylny zacisk został zregenerowany od ręki (akurat byłem w trasie - namiary znalazłem w internecie). Większość nowych części na miejscu. Dziękuję i Pozdrawiam Pana Mechanika.",
Janusz, VW Polo
"Klocki i olej w ciągu godzinki, super czas i niezła cena. ",
Nika20, Mazda
Prócz marek podanych wyżej obsługujemy również samochody: AUDI, SEAT, CHEVROLET, JEEP, CHRYSLER, DODGE.
"Polecam, super obsługa, doskonała jakość wykonywanych usług. ",
Piotrek1492, Mercedes
"nie musicie mieć żadnych obaw jeśli chcecie odwiedzić ten warsztat! Pełen profesjonalizm na każdym kroku.",
konieczko
"Przegląd samochodu wykonany na bardzo wysokim poziomie. Wykryte usterki zostały naprawione bardzo szybko i tanio. Teraz mogę już jeździć bezpiecznie i na pewno będzie to mój jedyny warsztat z którego usług będę korzystała. POLECAM !!!",
Marta, Renault Clio
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę