"Polecam, będą szukać usterki aż znajdą, nie chcą od razu wymieniać połowy auta, solidna jakość w umiarkowanej cenie. Serwisuję tam trzeci samochód i jestem zadowolony.",
Sebastian, Volvo s60
Dokonujemy napraw samochodów osobowych i dostawczych. Od kilku lat nieustannie uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych, przez czołowych producentów podzespołów motoryzacyjnych. Właściciel Artur Bujalski w tym roku...
"Fachowa diagnoza, dobra obsługa, w końcu rozwiązano problem z moim autem bez wymieniania innych niepotrzebnych / sprawnych podzespołów. Na dodatek rozsądna cena za robotę i części + miła obsługa. ",
michals_88, Alfa Romeo 156
"Szczerze mogę każdemu polecać Zarzyc Auto Service!
Panowie są bardzo uprzejmi i podpowiadają co robić, żeby problem znów się nie pojawiał. Są bardzo kompetentni i mają naprawdę duże pojęcie o samochodach, które naprawiają.
Cena stanowczo dużo niższa niż w serwisach przy dealerach.
Mega pozytyw!
Polecam!! ",
lola
"Witam .szybka usługa, fachowa ocena stanu auta, wszystko naprawione ,przystępna cena pan zajmujący się moim autem wyczerpująco wytłumaczył mi wszystko co chciałem wiedzieć ,ceny części nie wygórowane podobne jak w necie (nie jak w innych warsztatach detal z hurtowni ) polecam i napewno wrócę tam ponownie ",
Jacek, Talia
"Jeżdżę samochodami od 40 lat< zrobiłem ok 6 mln kilometrów i nie spotkałem tak rzetelnego,i dobrego mechanika jak Pan Edward Dudek.
naprawy na czas, miła i fachowa obsługa i a najważniejsze w obecnych czasach cena za naprawy uczciwa i nie naciąga",
Jacek Kowerski, VW Tiguan,Toyota RAV4, Peugeot Boxer
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...