"Sprawna i szybka usługa, dobry kontakt z klientem i miła obsługa. Naprawa wykonana profesjonalnie, a cena uczciwa.
Polecam warsztat.",
Adam, KIA ED CEE'D 1591cm^3 benzyna 89.7kW 2007
"Moja ocena to 11/10
Swietny kontakt, profesjonalne podejscie do klienta, a sama robota wykonana perfekcyjnie. Dodatkowo, podczas naprawy mechanik wykryl usterke o ktorej nie wiedzialem - po krotkiej konsultacji telefonicznej, jeszcze tego samego dnia nowa czesc zostala sprowadzona i zamontowana.
Nie naciagaja na dodatkowe koszty, od...",
Jacek, BMW E61
"Kolejna wizyta w tym zakładzie i kolejny raz nie zawiodłem się na AutoMako
Auto miało falujące obroty, nierówna praca silnika i na zimnym zaraz po odpaleniu często gasł. Umówiłem się na wizyte, szybka diagnoza i jeszcze szybsza naprawa auta.
Rozszczelniony intercooler i zacinający się EGR. Koszty jak najbardziej do zaakceptowania.
Autko...",
Dawid, Renault Laguna II phI 1.9DCi
" bardzo dobry mechanik dobrze znasie na naprawach aut warsztat godny polecenia",
grzegorz
"Jestem bardzo zadowolony. Na tle innych warsztatów w Gliwicach Auto Sznir wypada bardzo dobrze.",
Mike, Honda
"Wszystko OK.
Polecam tą firmę.
Naprawa wykonana została w krótkim czasie. Szybka diagnoza.
",
difaze, Opel Astra GTC
"Naprawa renault LAGUNA II szybko i tanio mechanika Pana Leszka polecił mi brat teraz tylko u Pana Leszka będę naprawiać samochody. Polecam ten warsztat nie ma lepszego ",
Rafał, Renault
"Fachowe podejście do klienta - szczególnie do marudnej i upartej baby. Nie przecenia swoich możliwości, otwarcie mówi co jest w stanie zrobić, a czego sie nie podejmie. Gorąco polecam.",
Beata, Ford Galaxy
"Polecam tego mechanika szybko sprawnie bardzo miła obsługa",
paweł, Seat Cordoba
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę