"Szybko,sprawnie solidnie obsługa miła,rzeczowa widać że znają się na swoim fachu",
Jarek, Skoda superb
"Usługa została wykonana szybko i profesjonalnie. Polecam znajomym.",
Igor, Dodge Grand Caravan 2014
"Profesjonalny warsztat w którym widać że mechanik wie co robi, a nie tylko naciąga na koszta. Usterka naprawiona została bardzo szybko. ",
Aleksander M.
"Prosta usługa wyważenia kół ale wykonana ze szczególną starannością niespotykaną w zdecydowanej większości "specjalistycznych" zakładów wulkanizacyjnych a już zupełnym zaskoczeniem była niska cena. Polecam warsztat, warto sprawdzić w poważniejszych naprawach.",
Mazda, Mazda 6 2016
"Gorąco polecam, w pełni profesjonalny warsztat. Ekipa z pasją i zaangażowaniem. Robiłem zawieszenie w priusie 2.0 podnieśli o 6cm! Bardzo przystępnie cenowo, robota wykonana zgodnie z umówionym terminem. Polecam dzwonić, umawiać się i naprawiać auta ",
Adameq, Toyota Prius 2.0
"Przełożenie kół aluminiowych 16 calowych. Szybko, sprawnie i niedrogo.",
thomas, Volkswagen Passat
"Serwis najlepszy jaki miałem okazję odwiedzic. Z moim focusem bujałem sie w 11 warsztatach włacznie z ASO. Nigdzie nie potrafili zdiagnozować a co dopiero naprawic usterki. Po 3 godzinach od oddania dostaje telefon z cena i informacją! Zacząłem dzięki temu serwisowi dalej wierzyć w kompetencje mechaników! Dziękuję! ",
Marcel, Ford Focus 2.0 TDCI
"Warsztat jak najbardziej profesjonalny, polecony przez mechaników z Perfekt Car. Miałem problem z passatem b6 2.0 FSI Turbo 2006r. Wiele błędów, wadliwy hamulec elektryczny. Szybka diagnoza i naprawa. Koszt: 50 zł. Jeszcze kilka rzeczy mam z elektryką i na pewno będzie to realizowane w tym serwisie. Widac, że Panowie są wykształceni w swoim...",
pablo_pe, Passat B6
"Witam
Serdecznie polecam z czystym sumieniem ten Serwis.
Fachowa obsługa, szybka naprawa i wszystko udokumentowane, płatność kartą na plus.
Miałem wymienianą część czujnik zawór recyklingu spalin i widać mam szczęście bo trafiłem na nową wadliwą część co nie jest winą Serwisu i po ponownej wymianie w ramach gwarancji na część innego...",
Piter2k - Piotr, Skoda Fabia II 2010
"duża ilość części na stanie, dobre ceny, polecam !",
sebek
"Solidny warsztat.Szybko i solidnie wykonana robota.POLECAM",
Kamil W.
"Świetny warsztat. Czy to wymiana wydechu czy inny problem, dają radę. Przyjeżdżam do nich weryfikować "zalecenia" z mniej pewnych warsztatów. I sprawdza się. Ceny naprawdę Ok.",
addie
Zapraszam do kontaktu
"Ja mam nieco odmienne zdanie na temat warsztatu "CODE" fakt może nie są najtańsi ale jak z samochodem moim samochodem jedziłem od warsztatu do warsztau i każdy mechanik mówił i robił co innego na temat tej samej usterki to po straconych kilku dniach i nie małej kwocie pieniedzy trafiłem do CODE gdzie w ciągu dnia uporali się z usterką.
Teraz...",
zadowolony
"Auto-Naprawa" S.C. Tadeusz Banaszek Robert Banaszek
ul. Droga Męczenników Majdanka 56, Majdanek, Lublin
Firma rodzinna założona w 1971 roku. Początkowo jako niewielki warsztat rzemieślniczy, następnie wraz ze zmianą oblicza motoryzacji rozbudowany i poszerzony o nowoczesną lakiernię i mechanikę. Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach...
"Wykonuję w tym zakładzie przeglądy okrerowe,oraz naprawy bieżące,
współpracujemy ze soba ponad dziesięc lat,nigdy nie miałem zastrzeżen do jakości wykonanych prac. ",
Grzegorz, vw transporter
"Generalnie ok, Panowie czasem zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali, ale suma sumarum jestem zadowolony. Byłem u nich już trzy razy, bardziej nie chcą czegoś ruszać, jeśli uważają że jest dobre, niż by wymieniali dwadzieścia części z myślą, że "zawsze to będzie lepiej, bo lepiej i tak wymienić na nowe", toteż widać, że nie są naciągaczami.",
dgi
Serwis Auto Kurowski od ponad 20 lat specjalizuje się w naprawie opon oraz mechanice i diagnostyce samochodowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stale powiększamy grono zadowolonych klientów. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług...
"Bardzo miły właściciel. Szybka diagnoza i naprawa szyba w Mercedesie znów grzeje",
Miho, Mercedes c220
Warsztat zlokalizowany jest na ul. Szelburg-Zarembiny 41. Jest to ulica boczna do Abramowickiej umiejscowiona dokładnie po przeciwległej stronie Izby Przyjęc szpital na ul. Abramowickiej.
"Witam, już kilka razy stawiałem w Edmarze swoje auto i nigdy się nie zawiodłem. Obsługa jest bardzo miła, mechanicy też świetnie się znają na robocie. Zawsze telefonicznie uzgadniają wszelkie nieprzewidziane naprawy i podają koszty dodatkowe. Polecam",
Audi
Zatrudniamy specjalistów, którzy służą swoją wiedzą i pomocą zarówno w sprawach technicznych jak i interpretacji prawa dotyczącego badań pojazdów. Motoryzacja to ich pasja dzięki czemu orientują się w wszelkich nowinkach technicznych co...
"Nikt nie wiedział co dolega w mojej falbance, a oni w 2 dni zdiagnozowali prostą usterkę. Jedynie tutaj jest nieaktualny telefon, teraz to 501 117 622",
demet, Fabia
Zapraszam na szeroki zakres usług motoryzacyjnych
Szukasz fachowca w Lublinie? Nasza wyszukiwarka pozwoli Ci odnaleźć warsztaty o najwyższych ocenach. Sprawdź wiarygodne opinie i wybierz specjalistę, który profesjonalnie zajmie się Twoim autem. Dzięki opcji rezerwacji online zaplanujesz wizytę w kilka chwil, wybierając dogodny dla siebie dzień.
Warsztaty elektromechaniczne w Lublinie specjalizują się w usługach takich jak:
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Radio nie łapie żadnej stacji a jak już się uda to trzeszczy jakby było spięcie
W momencie próby przyspieszenia zapala się komunikat awaria wtrysku i gaśnie silnik, wtryski sprawdzone, pompa dobra, czujniki sprawne, jaka moze byc tego przyczyna mój mechanik posprawdzał wszystko i zgłupiał chodzi o espasa 4 z 2011 r. 2.0 150 km
Witam Proszę o informację gdzie się znajduje czujnik termiczny wentylatora chłodnicy w Kia Sorento 2.4 2005 r. Nie załącza wentylatora Dziękuję
Nie załącza się wyświetlacz radia w peugeot 3008 nie widać obrazu z kamery cofania
Jeśli posiadasz auto, prędzej, czy później dojdzie w nim do usterki. Czasem niewielkiej, innym razem poważnej. Samochód z reguły daje nam znak, że coś jest nie tak. Większość z nas jednak nie...