"Witam. Z usług zakłada jestem bardzo zadowolony. Konkretna miła i fachowa obsługa w recepcji. Doskonali mechanicy. Naprawa profesjonalna. Doskonały kontakt z zakładem, przesłane zdjęcia uszkodzonych podzespołów podczas naprawy. W 100% polecam ten warsztat i będę kożystał z warsztatu nadal. Ceny adekwatne do napraw nie wygurowane. Gorąco...",
ArturWachowicz , Peugeot, 407, 2.0 HDI, 2007
"Serwisowałem tutaj od kilku lat swojego Peugeota 206 i jestem zadowolony z poziomu obsługi, jak również ze strefy dla klienta, ostatnio nadszedl jednak czas na zmiany i zakupilem Peugeota 208 również w Auto-Lukoszek, cena bardzo konkurencyjna i dalej bedę trzymał się tego serwisu. POLECAM! ",
mar, peugeot 208
"Polecam warsztat. Właściciel bardzo dobrze wytłumaczył mi wiele kwestii, widać że dobrze czuje się w tym co robi. Wszystko odbyło się szybko i co najważniejsze sprawnie.",
Mateusz, Skoda Octavia 1Z3 2.0 TDI 2007
"Bardzo dobry zakład, po godzinie od przyjazdu dostaliśmy sprawny samochód. Profesjonalny sprzęt umożliwił błyskawiczne zlokalizowanie usterki, a kompetentna obsługa bardzo szybko ją usunęła. Cena bardzo przystepna. Zdecydowanie polecam.",
Michał , renault 19 cabrio
Witam!.
Najprawdopodobniej padł bezpiecznik zapalniczki obok kierowcy i prawdę mówiąc nie mam pojęcia który to bezpiecznik (skrzynka w bagażniku).
Proszę o pomoc.
Dziękuję!
Brak bezpiecznika o numerze 13133870 niebieski 100A w małej skrzynce bezpieczników 13302309. Znajduję się tam po lewej stronie bezpiecznik 80 A a po prawej czerwony kabel i brak bezpiecznika łączącego.Od czego ten kabel i czy ma tam być bezpiecznik niebieski 100 A czy może inny ?
Meriva CDTI 2004 pali bezpiecznik od stopu za każdym razem po naciśnięciu oraz czy ma jakiś związek z radiem bo nie włącza się w ogole a grało wczoraj? Mini bezpiecznik jest caly.
Awaria świateł stop nie unieruchamia samochodu, jednak powoduje duże zagrożenie dla osób podróżujących i jadących za samochodem. Brak świateł może być spowodowany przepalonym bezpiecznikiem,...