"Profesjonalny serwis wykonywany w pełni przez profesjonalistów
Polecam najlepszy warsztat i fachowcy w Zamościu
Marcin",
Marcin Łakomy , Volvo v50 2.0d
"Najlepszy warsztat z jakim miałem do tej pory styczność. Świetni fachowcy z pasją do motoryzacji. Naprawa szybka i bezproblemowa, bardzo dobry kontakt w trakcie naprawy. Samochód dostał drugie życie po wizycie w zakładzie :) Polecam!",
Tomek
"Panowie mają komputery szybko kasuja błędy. Zaoszczędzone kupę kasy bo wiadomo który czujnik trzeba wymienić.",
dariusz.mackowiak, opel vectra
Wulkanizacja Samochodów osobowych, dostawczych i motocykli - wymiana opon - naprawa ogumienia - wyważanie komputerowe kół - doważanie kół na pojeździe NOWOŚĆ - sprzedaż opon nowych i używanych - pogłębianie bieżnika - prostowanie felg...
Nasz warsztat jest miejscem gdzie kompleksowo i w profesjonalny sposób zadbamy o Twój samochód. Naprawy główne i bieżąca obsługa, blacharstwo, lakiernictwo, serwis klimatyzacji, regeneracja tylnej belki, dwumasy i turbosprezarki oraz...
Nasz warsztat samochodowy Oferujemy szybkie i rzetelne usługi naprawy samochodów, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i komfort na drodze. Dzięki precyzyjnej diagnostyce i dostosowanym terminom napraw, zaoszczędzisz czas i pieniądze.
"Jestem Przedstawicielem Handlowym, jadąc z Lublina do Zamościa w interesach zauważyłem że moje auto się grzeje. Nie znając Serwisów w Zamościu i okolicach zacząłem szukać w Internecie. Zależało mi by naprawa była szybka bo miałem umówione spotkania. Wszedłem na stronę M&M Serwis i jakie było moje zdziwienie czytając „Auto Zastępcze na czas...",
Mirek, Skoda Fabia
"Naprawa uszkodzonych drzwi i błotnika. Dokładnie ,fachowo kontakt warsztatu z ubezpieczycielem bez zastrzezeń.Polecam",
Avka, Toyota Avensis
"Zadowolony z usługi. Dobra komunikacja z warsztatem ",
Czek, VW polo 1.4 diesel 2000r
"Rzetelna i fachowa obsługa , szybka , solidna , uczciwa . Jednym słowem dobra jakość , gwarancja , i uczciwa cena za wykonaną usługę . Z całym szacunkiem polecam warsztat p. Marka Maguły !!! ",
pszmaly, VW Golf III
"w warsztacie ustawiałem zbierzność kół z wyknania usługi jestem zadowolony",
artur
"Na prawdę polecam
miałem problem z zawieszeniem i hamulcami wiec postanowiłem pojechać no nich :)
pierwsze co zauważyłem to miła obsługa przed wjazdem do garażu pracownik założył pokrowiec na siedzenie i kierownice następnie sprawdzono auto postawiono diagnoze oraz wycene i zgodziłem się na naprawę, po kilku godzinach zadzwonił telefon że...",
Janusz38, audi a4
"Byłem wymienić oponki w Corsie na zimowe, wszystko sprawnie, bez kolejki i cena tania! Ja wrócę ;)",
wiesiek78, Opel Corsa
"Sprawnie i profesjonalnie , wymieniałem olej i filtr w sprzęgle Haldex napęd (4x4) , warto o nich czasem pomyśleć , mogę śmiało polecić ten warsztat i jego załogę .Pozdrawiam ...",
emer, AUDI S3
"Często odwiedzam ten warsztat i zawsze jestem zadowolony. Szybko i przede wszystkim tanio bez wciskania niepotrzebnych rzeczy, których nie trzeba wymieniać.
Chyba nie ma poczekalni dla klientów, ale nie jestem pewien bo zawsze zostawiałem i do domu. ",
Adam, opel, bmw, alfa
"Super obsługa. Wszystko szybko i sprawnie. Polecam bardzo ",
Magda
"Bardzo dobrej jakości maszyny do kół. Sprawna obsługa i doświadczenie serwisu.",
MARCO, AUDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Pytanie odnośnie zakupu opon zimowych. Czy na obecne zimy wystarczy klasa hamowania C? Czy nie ma to większego znaczenia i klasa A lub B jest i tak lepszym wyborem ze względu na jesienną odmianę zimy w Polsce.
Witam posiadam 4 alufelgi, trzy z nich mają otwor centralny 72,50 a czwarta 72,60, teoretycznie obie pasują do modelu, ale czy mogą być założone wszystkie?
Witam . chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił na temat oznaczenia ET przy felgach , nie wiem czy dobrze rozumuję ale czy jeśli liczba ET jest mniejsza czyli bliższa zeru lub nawet ujemna to koło bedzie bardziej wystawać na zewnątrz ?
Mam swoim samochodzie alufelgi o rozmiarze 5×112 16 i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą alufelgi 5×112 17?
Przy każdorazowej wymianie opon pojawia się problem – co zrobić ze zdjętym ogumieniem? Pytanie to może wydawać się banalne, jednak odpowiednie przechowywanie opon ma niezwykle istotne znaczenie -...
Bez dobrego ogumienia samochód daleko nie zajedzie, dlatego też wysoka ich jakość jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu Każdy sezon niesie ze sobą inne warunki atmosferyczne i drogowe,...
Kwestia bieżnikowania opon jest bardzo zróżnicowana, ponieważ są zwolennicy oraz przeciwnicy, a każda ze stron ma całą masę argumentów na ten temat. Jedni uważają, że bieżnikowane opony to dobre i...
Prawidłowa kondycja ogumienia jest bardzo istotna, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Duże znaczenie ma w tym przypadku głębokość bieżnika, którego stan powinien kierowca na...