"Miałem przyjemność korzystać z usługi tego serwisu. Jestem klientem raczej z grupy wymagającej. Serwis oraz panowie go prowadzący spełnili moje oczekiwania.
Wysoka kultura, terminowość, profesjonalne podejście do naprawy- usunięcia usterki. Informowanie klienta o konieczności wymiany części które w ocenie serwisu są zużyte.Montaż następuje...",
Gepard, Toyota
"Na prawdę polecam
miałem problem z zawieszeniem i hamulcami wiec postanowiłem pojechać no nich :)
pierwsze co zauważyłem to miła obsługa przed wjazdem do garażu pracownik założył pokrowiec na siedzenie i kierownice następnie sprawdzono auto postawiono diagnoze oraz wycene i zgodziłem się na naprawę, po kilku godzinach zadzwonił telefon że...",
Janusz38, audi a4
"Często odwiedzam ten warsztat i zawsze jestem zadowolony. Szybko i przede wszystkim tanio bez wciskania niepotrzebnych rzeczy, których nie trzeba wymieniać.
Chyba nie ma poczekalni dla klientów, ale nie jestem pewien bo zawsze zostawiałem i do domu. ",
Adam, opel, bmw, alfa
"
Panowie profesjonalnie podeszli do naprawy. Rzeczowo określili koszt i czas naprawy. Polecam",
Natalia, Opel zafira
"Bardzo dobrej jakości maszyny do kół. Sprawna obsługa i doświadczenie serwisu.",
MARCO, AUDI
Czynne w dni robocze , w godzianch od 8,00 - do 16,00. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. telefon: 510-208-118
"Montaż instalacji ekspresowy! Wykonanie bardzo schludne i profesjonalne ! Działanie instalacji na najwyższym poziomie. Kolejne wizyty serwisowe na wysokim poziomie ",
Pawlik
"Pan Waldemar to wspanialy czlowiek ,wielka kultura osobista.
Jako fachowiec doradza we wszystkim mowi konkretnie i rzeczowo , cierpliwy na wszystkie pytania mi odpowiedzial i nie traktuje kobiet z gory, tylko do tad mowi az wszystkie moje watpliwosci byly wyjasnione.Jako fachowiec lepszego nigdzie do tej pory nie znalazlam,prace wykonal w...",
Anna L, audi a4 98rok
"Byłem wymienić oponki w Corsie na zimowe, wszystko sprawnie, bez kolejki i cena tania! Ja wrócę ;)",
wiesiek78, Opel Corsa
"Byłem pierwszy raz i ocenię krótko: miło, sprawnie i przyjemnie spędzone 30 minut na tej stacji a po przeglądzie wybrałem sobie upominek i dodatkowo dostałem pakiet assistance Aviva, zupełnie za darmo! U konkurencji tak dobrze nie miałem",
Tomek R., VW Passat
"Od kilku lat wymieniam tam olej,filtry i zrobiłem kilka niewielkich napraw.Obsługa miła ,fachowa ,wykonana dobrze.Nie zbywają klijenta,usługa przeprowadzona szybko i miło.Polecam ten zakład.",
Zamościanin, Volvo v 70
"Naprawa dotyczyła ślizgu podnoszenia szyby w drzwiach pasażera , oraz odblokowania szyby w drzwiach kierowcy (sterowane elektrycznie ) . sprawnie , bezproblemowo i z kulturą .",
emer, audi a3/s3
"Szybko.Tanio.Solidnie i przede wszystkim na czas w przeciwieństwie do innych warsztatów samochodowych
co potrafią naciągnąć na spore koszty a auto dalej nie sprawne.",
Darek G., VW Bora
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
"ok usługa wykonana szybko i profesjonalnie polecam",
jam, Mazda 3 BL 2011
"Firma godna polecenia - naprawę prawdziwi fachowcy, już kilka tygodni walczyłem z usterką w samochodzie. W kilku warsztatach chcieli wymieniać turbinę, przepływomierz, a okazało się, że był przetarty wężyk od podciśnienia. Wykonali diagnostykę komputerową sprawdzając parametry podczas wspólnej jazdy próbnej dlaczego w ogóle auto nie jedzie....",
Stefan, Suzuki Liana
"Naprawa uszkodzonych drzwi i błotnika. Dokładnie ,fachowo kontakt warsztatu z ubezpieczycielem bez zastrzezeń.Polecam",
Avka, Toyota Avensis
"Solidnie szybko nie drogo mila obsługa sympatyczni pracownicy polecam wszystkim.",
Irena
"Bardzo profesjonalna obsługa. Naprawa szybka i sprawna. Jestem zadowolona",
Koffi
"szybko, sprawnie, nie drogo, miła obsługa, dobry kontakt",
szybki, vw passat
"Zadowolony z usługi. Dobra komunikacja z warsztatem ",
Czek, VW polo 1.4 diesel 2000r
"Miła fachowa obsługa punktualność korzystne ceny dojazd do klienta polecam wszystkich serdecznie ta firmę naprawdę warto polecam ",
Magdalena, Mercedes benz 140 a klasy
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...