"Wymiana maglownicy i wymiana opon z ustawieniem geometrii. Zrobiono wszystko w ciągu pół dnia(bo zależało mi żeby jak najszybciej). Wcześniej byłem z wymianą tłumika i też byłem zadowolony.
",
Ryszard, Tenault scenic
"Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Szybko sprawnie profesjonalnie i w dobrej cenie. Polecam.",
Asienka, Peugeot 208
Specjalizujemy się w zaawansowanej mechanice, oferując kompleksową obsługę silników oraz układów napędowych. Nasz zespół sprawnie przeprowadza precyzyjną wymianę rozrządu na pasku oraz łańcuchu, zajmuje się regeneracją turbosprężarek, a także...
"Nie ma lepszej wulkanizacja. Korzystam już od ponad 20 lat, jeszcze jak mieściła się na ul. Conrada w Warszawie. Warto przejechać te 20 km z Warszawy by mieć pewność ze usługa będzie wykonana perfekcyjnie.
Polecam!!!",
Oskar , Citroen C5
"Przyjeżdzam praktycznie co sezon na wymianę opon , zawsze szybko i sprawnie. Polecam",
Mati, AUDI A4
"Witam jestem użytkownikiem auta Volvo S90 niestety pierwsze upały!!!!! i okazało się że klimatyzacja zdechła!!!. Oczywiście w serwisie Volvo czas oczekiwania ok tygodnia o kosztach nie wspomnę. Podjechałem do warsztatu natychmiastowa obsługa profesjonalnym sprzętem wszystko trwało ok 15 min. Cena za uzupełnienie czynnika naprawdę mega...",
Mario, Volvo S90
"bardzo szybkie naprawy za rozsądne pieniądze",
kierowca
Godziny otwarcia: pn-pt 8:00 - 18:00 Sob- 8:00 - 14:00 opony 24h dojazd: 2 zjazd za ekrany od strony...
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Zajmujemy się naprawami z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki oraz blacharstwa i lakiernictwa. Dodatkowo zajmujemy się wulkanizacją oraz geometrią kół. Zapraszamy
"Warsztat na ul handlowej u Pana Huberta, moim skromnym kobiecym zdaniem, to miejsce naprawdę godne zaufania. Czy to byla wymiana sprzęgla czy taka drobnostka jak wymiana żarówki zawsze wyjezdzam stamtąd z uśmiechem. Dobrze doradzi, nie oskubie a auto naprawione! Szczerze polecam!",
Renault Megane
Solidnie, terminowo - wszystkie marki zapraszamy pon - pt. 8.00 - 18.00 Awarie 24 h - zgłoszenie telefoniczne
"Od lat, dwa razy w roku, zmieniam opony w firmie Auto-NDS.
Zawsze usługa wykonana przez Pana Lukasza jest na najwyższym poziomie, miło, szybko i za rozsadną cenę, choć warsztat sam w sobie nie jest duży.
Pan Lukasz dodatkowo oferuje kartę stałego klienta, która uprawnia do zniżek i zawsze znajdzie czas na obsługę.
Serdecznie polecam jego...",
Robert Wojcieszek, Honda Jazz II
"naprawa wykonana szybko bardzo fachowo w rozsądnej cenie ,miła obsługa",
tomek, vw
"Sklep przy tym serwisie zasługuję na wielki pozytyw. Panowie profesjonalnie doradzili mi w wyborze opon. Po przeczytaniu kilkunastu stron na temat opon zdurniałem. Już sam nie wiedziałem które wziąć. Panowie doradzili mi dwóch producentów. Wybrałem te droższe i nie żałuję. Droga na narty była dość niebezpieczna. Kilka ostrych hamowań. Czułem...",
Ryszard W.
"Wymianiałem opony na letnie jakiś miesiąc wcześniej w innym warsztacie. Niestety mimo dwóch prób czułem drgania kierownicy przy 120km/h. Podjechałem tutaj na nowe wyważenie. Co prawda trwało to troszkę, ale nie żałuję. W końcu ktoś zrobił raz i porządnie.
Dzięki",
Kazet, Mondeo
"Od 10 lat serwisuję tu Renault Lagunę, a od 2 dodatkowo dwa inne samochody mojej rodziny. Niezależnie od stopnia trudności, wszystko jest naprawione jak trzeba, nawet gdy naprawa przekracza możliwości warsztatu (padł komputerowy sterownik silnika) to i tak warsztat nie odsyła z kwitkiem, tylko posiłkuje się zewnętrznym wsparciem, aby naprawić...",
Andrzej, Renault Laguna
"Bardzo dobry warsztat wulkanizacyjny :)
Mechaniczne sprawy również bede tutaj robić
Polecam :) :) ",
Sebastian, Mercedes A klasa
"Bardzo polecam. Obsługa merytoryczna i fachowa. Miałem problem w Mitsubishi asx. Wszystko zostało rozwiązane od ręki. Wielkie dzięki.",
fabio, mitsubishi asx
"Z Panem Pawłem współpracuję od niedawna. Kilka razy zostawiałem już u niego samochód Seat Leon jak i motocykl Yamaha XJ600s. Za każdym razem byłem zadowolony z usługi. Pan Paweł zawsze pyta o przyczyny i objawy a następnie diagnozuje usterkę i kontaktuję się z klientem w celu poinformowania o realnych kosztach naprawy. Istnieje możliwość wyboru...",
Kamil, Seat Leon
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Pytanie odnośnie zakupu opon zimowych. Czy na obecne zimy wystarczy klasa hamowania C? Czy nie ma to większego znaczenia i klasa A lub B jest i tak lepszym wyborem ze względu na jesienną odmianę zimy w Polsce.
Witam posiadam 4 alufelgi, trzy z nich mają otwor centralny 72,50 a czwarta 72,60, teoretycznie obie pasują do modelu, ale czy mogą być założone wszystkie?
Witam . chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił na temat oznaczenia ET przy felgach , nie wiem czy dobrze rozumuję ale czy jeśli liczba ET jest mniejsza czyli bliższa zeru lub nawet ujemna to koło bedzie bardziej wystawać na zewnątrz ?
Mam swoim samochodzie alufelgi o rozmiarze 5×112 16 i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą alufelgi 5×112 17?
Przy każdorazowej wymianie opon pojawia się problem – co zrobić ze zdjętym ogumieniem? Pytanie to może wydawać się banalne, jednak odpowiednie przechowywanie opon ma niezwykle istotne znaczenie -...
Bez dobrego ogumienia samochód daleko nie zajedzie, dlatego też wysoka ich jakość jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu Każdy sezon niesie ze sobą inne warunki atmosferyczne i drogowe,...
Kwestia bieżnikowania opon jest bardzo zróżnicowana, ponieważ są zwolennicy oraz przeciwnicy, a każda ze stron ma całą masę argumentów na ten temat. Jedni uważają, że bieżnikowane opony to dobre i...
Prawidłowa kondycja ogumienia jest bardzo istotna, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Duże znaczenie ma w tym przypadku głębokość bieżnika, którego stan powinien kierowca na...