"Polecam. w końcu jakiś dobry warsztat w okolicy. Przyzwoite ceny i wysoka jakość usług. np. zmianę opon oraz remont silnika mieli najtaniej z pośród wszystkich warsztatów co dzwoniłem. Jestem zadowolony i chciałem po prostu podziękować. ",
Radek M., Honda Prelude
"Juz 2 lata korzystam z uslug danej firmy. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.",
Roman, Fiat Doblo 1.6 2010
Specjalizujemy się w zaawansowanej mechanice, oferując kompleksową obsługę silników oraz układów napędowych. Nasz zespół sprawnie przeprowadza precyzyjną wymianę rozrządu na pasku oraz łańcuchu, zajmuje się regeneracją turbosprężarek, a także...
"Bardzo dobrze.Polecam wszystkim kto chce wymienić opony.",
Sergii , Hyundai Tucson 2dci,150km 2008
"Profesjonalny serwis, miła obsługa. Polecam wszystkim kierowcom. ",
Marian Wielkopolski , Bmw 325
"Znam Pana Pawła wiele lat i pamiętam jak naprawiałem u niego swoje samochody i motocykle w warsztacie w innej części Warszawy. Wprawdzie lokalizacja się zmieniła to co najważniejsze nie. Zawsze byłem zadowolony z napraw wykonywanych w jego warsztacie. Profesjonalne podejście do klienta, pełna informacja o zakresie naprawy, relatywnie niskie...",
Jarek, Mitsubishi Colt
"Nie walą ściemy jak w innych warsztatach, nie ma naciągactwa na niepotrzebne rzeczy. Jedyna wada to taka że dobrego elektryka mają tylko na jednej zmianie, więc jeśli wyjdzie jakaś trudniejsza sprawa elektryczna, to auto czeka na drugą zmianę. Warto podjechać choć jest trochę dalej to i tak wyjdzie taniej.",
hakunamatata, Toyota Verso
"Dziwią mnie tak skrajne komentarze. Korzystam z usług tego zakładu od kilku lat i nigdy nie byłem niezadowolony, tak samo jak mój ojciec/ciocia i znajomi, którym polecaliśmy. Nie wiem jak z innymi markami ale Forda, Skodę, czy nawet BMW robią bezproblemowo, dodatkowo jeśli chodzi o Forda, to w 90% przypadków mają potrzebne, oryginalne części na...",
Aludan
"Dziwi mnie negatywna opinia o warsztacie Huberta. Facet naprawde wie co robi. Nigdy nie żałowałem ze zaufałem mu i jako człowiekowi i jako mechanikowi.
Moge szczerze polecić go osobom ktore myslą gdzie wstawić swoje auto do naprawy!",
Krzysztof, Volkswagen Passat
Solidnie, terminowo - wszystkie marki zapraszamy pon - pt. 8.00 - 18.00 Awarie 24 h - zgłoszenie telefoniczne
"Rzeczowo i terminowo za rozsądną cenę. Warsztat wart polecenia. Mój silnik dostał nowe serce.",
Andrzej , Opel Astra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam kupiłem Reno. Master 2.5 DCI po odpaleniu na zimnym silniku kopci na niebiesko ale spaliny czuć jakby nie spaloną ropą .Jak się rozgrzeje to nie kopci jaka to może być przyczyna.
Chciałabym wymienić silnik w Madzie 6 ale nie wiem jak sprawdzić kod silnika po vin. Vin silników JMZGY19T241138711 na zamianę JMZGY19T201187503 Za pomoc zgóry dziękuję.
Witam, jakiś czas temu kupiłem samochód (rocznik 2004, przebieg 195 000), silnik 4G18 ostatnio zauważyłem, że od czasu zakupu, czyli jakieś 600 km temu z poziomu pomiędzy max. A min stan oleju zszedł na minimum. Zagłębiając się trochę w temat, postanowiłem wymienić świece i sprawdzić ich...
Navara 2010 tecna 190k. żadnych objawów .Temperatura ok. bez dymu Bardzo Duża ilość oleju z silnika poszła w chłodnice .Masło wszędzie ..I pytanie co to będzie
Silnik stanowi serce każdego samochodu. Aby jednak prawidłowo funkcjonowało, trzeba o nie dbać. Z reguły silniki benzynowe nie należą do problemowych, za to często usterkom ulega cały osprzęt...
Olej jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania samochodu – powoduje on lepsze smarowanie i zabezpiecza przed tarciem elementów ruchomych w aucie. Jego niedobór może prowadzić do poważnych...