"Profesjonalny zakład, można się dogadać co do cen, ogólnie wielki pozytyw",
cytroneta, xp hdi
"Chciałbym podziękować za szybką i co najważniejsze skuteczną naprawę mojego samochodu. Przy okazdji wyszły inne usterki o których zostałem poinformowany i zostały naprawione. Polecam usługi tego serwisu.",
Darek, Audi Q7
"Tanio szybko i przyjemnie elektryk super zna temat polecam ",
mirek, Hyundai tuskon 2009
"Polecam. Wczoraj 9.00 zabrane auto. Na drugi dzień 12.00 oddane całe zdrowe i wszystkie usterki zlikwidowane. Polecam właścicielom marki BMW i nie tylko.",
Maciek.
"Do serwisu zgłosiłem się z problemami z klimatyzacją. Została przeprowadzona dokładna diagnostyka i co najważniejsze naprawa, która okazała się skuteczna i klimatyzacja działa bez zarzutu. Jeśli chodzi o obsługę bardzo profesjonalna, a usługa wykonana szybko i dokładnie. ",
Krzysztof, Ford Fiesta
"Polecam zakład naprawy
Szybko, solidnie,tanio",
jarek, opel omega b
"Jedyny zakład z którego wyjeżdżam w pełni zadowolony. Od wielu lat prowadzam tam auta i jak do tej pory nie miałem sytuacji, że coś nie zostało sprawdzone czy niedokończone. Jedyny mankament to czas oczekiwania, no ale jak ktoś jest dobry, to roboty ma full...
Szczerze polecam :)",
Andrzej, Lexus GS300
"Bardzo podoba mi się praca Pana Roberta. Wielu magików dłubało mi przy aucie a w zakładzie Domańscy dostałem kompleksową usługę stąd daje maksa. Cena adekwatna do czasu naprawy i jakości usługi!",
Marek 1976, Opel Insignia