"Jestem klientem tego warsztatu od wielu lat i muszę stwierdzić że nie było takiej sytuacji że nie poradzono sobie z problemem naprawy. W tym okresie użytkowałem kilka marek samochodów. Co mi się podoba w tym zakładzie to to że są na bieżąco z techniką motoryzacyjną, poza tym kumuluje się u nich wiedza i doświadczenie z dwóch pokoleń. I...",
Wiesław
"Muszę pochwalić ten warsztat. Jako jedyny poradził sobie z usterką i zajęło im to 4 godziny a w innych warsztach stał po kilka dni. Rewelacja. Dziękuje i pozdrawiam.",
Dorota, Passat B6
"POLECAM. Szybko,miło ,tanio. Zmienilam mechanika i jestem zaskoczona ze da sie szybko naprawic auto bez zbednego oczekiwania na czesci. ",
anna
"Serwisuje auta w tym warsztacie od kilku lat. Naprawy zawsze fachowo wykonane, a Panowie zawsze służą radą. Polecam ",
Mirek Sowa, Mercedes C
"Pierwszy raz skorzystałem z tego serwisu i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalizm na każdym kroku, . Panowie bardzo szybko zlokalizowali usterkę w moim aucie i całkowicie ją usuneli. Naprawy wykonują profesjonalnie i błyskawicznie. Sympatyczna i miła obsługa. Można im zaufać. Gorąco polecam ten zakład.",
Skoda, Skoda Octavia 2.0 tdi 2010r