"Witam, miałem problemy z falującymi obrotami silnika, byłem w kilku warsztatach w okolicach każdy bał się podejść bo to SAAB !!!!!!!. Trafiłem do AUTO SERWIS MOOLIN i okazało się że do wymiany są świece i był uszkodzony wężyk podciśnieniowy.
Szybka sprawna naprawa. Samochód został przejrzany i dowiedziałem się co jeszcze jest do naprawy na...",
tomi-82waw, Saab 93 2.0t 175km
BOSS SERVICE w Warszawie to profesjonalny serwis samochodowy, który oferuje szeroki zakres usług motoryzacyjnych, zapewniając kompleksową obsługę każdego pojazdu. Nasz zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje najwyższą jakość...
"Moje doświadczenie z tym warsztatem oceniam na 10 gwiazdek w skali 5 ",
Angela , Citroen c4
"Mały warsztat, ale robią szybko i tanio.",
zbyszek
"Naprawialem w tym warsztacie moją toyote i usługa byla wykonana szybko , tanio oraz bardzo rzetelnie. Polecam wszystkim yen warsztat",
marek
"Bardzo kompetentni fachowcy. Odkąd serwisuję u nich samochód przestałem doświadczać niespodzianek "w trasie" . Jedyny minus to dojazd komunikacją.",
Leszek, Toyota, Kia, Opel
"Wyjątkowo mili ludzie. Fajne jest to że jestem w ciągłym kontakcie z konsultantem i na bieżąco wiem co i za ile będę miał naprawione. Polecam",
Marcin, Mercedes
"Przeważnie nie korzystam z takich portali ani tym bardziej nie pisze opinii, ale po tym jak jestem z całości zadowolony to nie pozostaje mi nic innego jak wystawić opinie. Jest to pierwsze miejsce gdzie widać że Panowie lubią to co robią, mają olbrzymią wiedzę i chętnie się nią dzielą, nie oszukują tylko mówią wprost co jest, bez zbędnego...",
Patryk P, vw golf gti
"Goście są OK, w 20 minut poradzili sobie z usterką, z którą przez rok nie mogli sobie poradzić tacy "szpenie" jak ASO, spec od elektroniki BMW (wszyscy mnie zbywali), a Ci bez słowa podłączyli diagnostykę, zrobili co trzeba i już.",
Marek, BMW F25
"Polecam ...szybko , dobrze , w rozsądnej cenie. POLECAM ",
Maciej Pióro, VV Passat
"Świetny warsztat. Pan Robert skrupulatnie nadzoruje pracę swojego zespołu, jak również sam naprawia. Kilka lat wcześniej byłem przekonany, że naprawia tylko Ople... Po kilku oszustwach innego mechanika z Kobyłki, trafiłem z Fordem właśnie do Pana Roberta i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Potem zmieniłem auto na japońskie, a od kilku lat...",
Tomasz, Citroen C5
"Fachowa obsługa, merytoryczna wiedza na temat naprawianego samochodu , szukanie najlepszego rozwiązania dla klienta nie podnoszącego zbytnio kosztów czy to naprawy czy serwisu. Terminowość realizacji i solidność. Moim zdaniem zaufany mechanik w obecnym czasie to dobra inwestycja. Cieszę sie , że poznałem Pana Roberta bo teraz wiem, gdzie i...",
Marek Borowski, VW PASSAT
"Szybko i sprawnie usunięty wyciek spod dekla zaworów w moim Signum, warsztat godny polecenia ",
PanJan, Opel Signum
"Do warsztatu trafiłem z polecenia.
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Teraz sam polecam warsztat.
Szybko i konkretnie wykonana robota.
Dobra cena. Duża wiedza pracowników na temat pracy którą wykonują.
W poczekalni można odbyć miłą rozmowę przy kawie podczas gdy samochód jest w naprawie.
Mam już "swój" warsztat dla mojej...",
Ferbus, Opel Insignia
"Operacja wykonana w ciągu jednego dnia. Samochód oddany czysty wysprzątany na myjni ręcznej. Jasno klarownie z wpisem do bazy. Polecam",
Zetex, BMW Z4
"Super podejście do klienta, miła obsługa, naprawa przebiegła szybko sprawnie bez mniejszych problemów. Na pewno tam wrócę. POLECAM.",
Ford, Ford Mondeo
"Miałem parę usterek, które ostatnio nałożyły się na siebie. Polecono mi Auto Centrum i całe szczęście. Miast jeździć po rożnej maści elektrykach, mechanikach, etc. W Auto Centrum naprawiono wszystko, a i cena mile zaskoczyła :) Polecam!",
Ryszard
"Profesionalny serwis i doskonała obsluga , polecam wszystkim uzytkownikom Jeep-ow ten warsztat lata pracy i doświadczenie są tam priorytetem . Jestem niezmiernie zadowolony ze trafilem w to miejsce i jeszcze raz polecam innym , satysfakcja gwarantowana...dziekuje smarymary według mnie jesteście nr.1 w Polsce.",
Jaroslaw, Jeep Grand Cherokee Laredo
"Profesjonalnie ,dokładnie,niewygórowany koszt naprawy,polecam ten warsztat",
Agnieszka K.
Servis Samochodowy w Warszawie, przy ulicy Podróżniczej 8, to miejsce, gdzie kompleksowo zadbamy o Twój pojazd, oferując najwyższą jakość usług w zakresie mechaniki, diagnostyki, elektryki i elektroniki, blacharstwa i lakiernictwa oraz...
"Warsztat jak najbardziej godny polecenia. Zakladam u nich instalacje w samochodach moich i na handel juz od okolo 12 lat!! Wcześniej mieścili sie na ul. Kopiejników. Polecam w 100%-ach.",
Wojtass THC, Honda Accord i wiele innych
godz. pracy od pon. do piąt. 9-17
"Nie będę się rozpisywać. Wymiana wahaczy przebiegła bardzo szybko i solidnie.",
Piotrek, Peugeot 206
"Do serwisu umówiłem się na wymianę oleju, ale przy okazji udało się również wykonać inne rzeczy. Obsługa w serwisie okazała się bardzo pomocna i profesjonalna, a cała usługa wykonana sprawie i szybko. Z pełna świadomością mogę polecić serwis. ",
Mateusz, Volvo XC60
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam auto Opel Insygnia z automatem skrzynia Aisin af50-8 przy jakim przebiegu zmienić olej w skrzyni i jaki były koszt takiej operacji. Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam
Dzień dobry .Posiadam auto DS5 z automatyczna skrzynia biegów. Przebieg 146 ty. km :Chciałbym wymienić olej w skrzyni ponieważ myślę ze poprzedni właściciel nie wymieniał. Czy dynamiczna wymiana ma sens i czy jest bezpieczna? Skrzynia do tej pory pracuje bez zarzutu. Auto jest z roku 2012...
Ford mondeo kombi 2008. Automat. 2000 czy w tym modelu nie wymienia sie oleju w skrzyni biegow?
Witam mam pytanie odnośnie auta Peugeot 508 sw 2011r.1,6 Diesel E-HDI z automatyczno hydrauliczną skrzynią biegów. Mianowicie auto szarpie tylko na rozgrzanym silniku na wstecznym i na pierwszym biegu dalej jest ok , i pytanie czy wymiana oleju może spowodawać naprawe tej usterki czy pogorszyć...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...