"Fachowo i profesjonalnie. Wszystkie naprawy,usterki ,wymiany oleju itp. Polecam tego mechanika. Marcin",
Marcin, Mercedes cls 550
"Bardzo profesjonalne podejście, auto naprawione fachowo i rozsądnie cenowo. Polecam",
Piotrek, Subaru
"Obsługa profesjonalna , Wszystko zostało wyjaśnione , z perspektywy klienta , gorąco polecam",
Kriss, OPEL VECTRA
"Bardzo polecam warsztat. Obsługa profesjonalna. Problem, z którym przyjechałam Panowie zlikwidowali od ręki.",
Elżbieta, Opel Astra J
"Wzorowe podejście do klienta. Rzetelność na najwyższym poziomie. Panowie naprawdę się postarali, choć nie mieli łatwego zadania. Kultura osobista, zaangażowanie, no i oczywiście fachowość to główne atuty tego warsztatu. ",
Anita, Peugeot 207cc
"Bardzo dobry serwis, widać że im zależy na kliencie, oby tak dalej.",
Adam, Suzuki Scross
"Miałam szkodę w moim aucie. Wszystkie formalności załatwiłam na miejscu w warsztacie. Auto zostało naprawione bardzo dokładnie. Dodatkowo w gratisie warsztat zrobił mi przegląd. Bardzo miła obsługa oraz ludzkie podejście. Polecam wszystkim.",
Agata
"Jestem bardzo zadowolona! Zepsuł mi się pilot do auta. Po telefonie do serwisu, jeszcze tego samego dnia pilot został ode mnie odebrany. Już następnego dnia naprawiony pilot do mnie wrócił. Nigdzie nie musiałam jeździć, wszystko odbyło się sprawnie i pilot działa bez zarzutu :). ",
Zuza, Honda Civic
"Witam, panowie przy wrócili mi wiare w ten zawód. Od początku do końca profesjonalne i fachowe podejście do klijeta. przystepne ceny i przedewszyskim wiedzom co i jak majom to naprawić. POLECAM I POZDRAWIAM.",
Paweł.B, Ford Focus 2006 1.6vct
"Wysoka kultura i fachowość osób pracujących w warsztacie - kontaktujących się z klientem. Warta podkreślenia jest ich wyjątkowa życzliwość i zrozumienie dla właściciela przekazującego samochód do naprawy. Szczególne podziękowanie kieruję pod adresem Pana Michała, który jak tylko mógł starał się pomagać w rozwikłaniu napotykanych problemów. Oby...",
Bartek, Citroen Xsara
"Od pewnego czasu wszystkie naprawy i przeglądy robię w AUTOSERWIS LIPKA ze względu na terminowość, atrakcyjne ceny i fachową obsługę.
Wszystkie naprawy były realizowane tego samego dnia, lub w dniu następnym jeśli trzeba było sprowadzić części. Zawsze otrzymywałam telefon z informacją i prośbą o akceptację kosztów oraz bardzo fachową poradę co...",
Skorpion, Nissan Note
"Świetny mechanik, zawsze wie co dolega mojemu autku. Zachowałam jego numer telefonu, w razie gdyby zmienił adres pracy. Widać, że zna się na rzeczy. Choć nie znam się na samochodach, nie wracałam jeszcze z reklamacją. Ceny nie są wygórowane. Według mnie jest tanio porównując inne warsztaty. Polecam!!!",
Alex
"Dobry, kompleksowy warsztat. Wszystko co chciałem zrobiono w dobrym terminie bez wymówek.",
Slawek, Chrysler Voyager
Otwarte pn-pt 9-18 Specjalizacja: ELEKTRONIKA MERCEDES-BENZ
"Pierwszy raz trafiłam do tego warsztatu, ale już sam teren zakładu świadczy o szacunku właściciela zarówno dla klientów, jak i dla pracowników. Bardzo dużo zostało zrobione w mojej Toyotce, i w miarę szybko.. Koszty no cóż przecież nikt nie będzie nic nam robił za darmo, a i tak dostałam trochę zniżki. Z całą odpowiedzialnością polecam ten...",
akinka61, Toyota Yaris
"Bardzo dobry warsztat, profesjonalny i przyjazny personel, rozsądne ceny. Polecam.",
Paweł, Jeep Liberty 2008
"POLECAM WARSZTAT I CZŁOWIEKA Z DOŚWIADCZENIEM , WSZYSTKO BEZPROBLEMOWO, FACHOWA OBSŁUGA.",
NIKAM, ASTRA H
"Dobre ceny jak na Warszawę i dobrze jakościowo wykonana praca. Polecam.",
inkac
"Jedyny warsztat gdzie nikt nie naciągnął mnie na zbędne koszty! Okazało się, że wystaczyło wymienić tylko świece i wszystko działało jak należy. W poprzednim warsztacie proponowano mi naprawę za około 400 zł. Naprawde polecam!",
Adam Kłosiński
"Bardzo dobrze , naprawić tylko tam !!!
Polecam naprawdę dobry warsztat , niedrogo i solidnie ",
Janek, CITROEN C4 PICASSO
Od 10 lat zajmujemy się zawodowo obsługą samochodów oraz ich naprawami i zmianą wyposażenia, natomiast niezawodowo robimy to, odkąd w naszym życiu pojawiły się pierwsze zainteresowania. Obsługujemy auta marki FORD, bo lubimy te auta...
"ERRATA DO WCZORAJSZEGO WPISU
W pospiechu zapomnialem dodac ze przy drugim zleceniu
1, warsztat dodal ze swego magazynu kopulke i palec rozdzielacza , bo te ktore zamowilem przez internet nie pasowaly (taka uroda astry wiele czesci jest podwojnych),
2.uszczelniono tez skrzynie biegow,
3.dokonano wymiany kol na...",
urdaneta2012, Opel Astra 1.4 44/60 1993
"Zakładałem tu instalacje gazową do 3 samochodów.
Wszystko OK, można śmiało polecić.
Niestety mają sporo klientów i dość długo się czeka na miejsce. ",
sjr, Opel
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam auto Opel Insygnia z automatem skrzynia Aisin af50-8 przy jakim przebiegu zmienić olej w skrzyni i jaki były koszt takiej operacji. Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam
Dzień dobry .Posiadam auto DS5 z automatyczna skrzynia biegów. Przebieg 146 ty. km :Chciałbym wymienić olej w skrzyni ponieważ myślę ze poprzedni właściciel nie wymieniał. Czy dynamiczna wymiana ma sens i czy jest bezpieczna? Skrzynia do tej pory pracuje bez zarzutu. Auto jest z roku 2012...
Ford mondeo kombi 2008. Automat. 2000 czy w tym modelu nie wymienia sie oleju w skrzyni biegow?
Witam mam pytanie odnośnie auta Peugeot 508 sw 2011r.1,6 Diesel E-HDI z automatyczno hydrauliczną skrzynią biegów. Mianowicie auto szarpie tylko na rozgrzanym silniku na wstecznym i na pierwszym biegu dalej jest ok , i pytanie czy wymiana oleju może spowodawać naprawe tej usterki czy pogorszyć...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...