"Profesjonalnie szybko i nie drogo, chłopaki wiedzą co robią i przede wszystkim sie znają. serdecznie polecam!",
Piotr, Audi a4 multitronic
Teraz 20 litrow LPG GRATIS lub inny upominek
"Świeżo kupiony samochód, problem z biegiem jałowym po rozgrzaniu. Wrażenie jakbym siedział w traktorze. Pojechałem do jakiegoś mechanika, który wyskoczył, że to pewnie "Rozjechała się mapa paliwowa, albo łapie złą od gazu", na szczęście nie specjalizował się w mapowaniu, więc poszukałem w internecie i znalazłem nr tel. do ProWorkShop.
Już...",
Sławek, Toyota Corolla
Warsztat samochodowy Adam Woźniak działa 2015 roku. Przez wszystkie lata działalności zyskałem bogate doświadczenie oraz poszerzające się grono zadowolonych klientów, którzy stale korzystają z moich profesjonalnych usług. Jako wykwalifikowany...
"Często odwiedzam warsztat (stary samochód) próbowałem w innych zakładach ponoć lepszych lecz wróciłem do Optimy cenny może nie tańsze lecz jakość wykonywanych napraw w mojej ocenie lepsza a diagnozy ( co tym razem padło lub stuka) w przypadku usterek trafne",
jan23
"Serwis samochodu p 4 latach , tj . olej , filtry i płyn hamulcowy , przy okazji mechanik znalazł mały wyciek - najpierw pokazał i zapytał czy likwidować . zero naciągania i niska cena . Drugi samochód też będę tam serwisował",
wojtas, Renault Clio
"Świetny warsztat. Samochód odmówił mi posłuszeństwa i nie chciał się uruchomić. Panowie przyjechali, szybko zdiagnozowali problem, zabrali uszkodzony samochód a już następnego dnia odstawili naprawiony. Cena i jakość usług bardzo zadowalająca. Zdecydowanie polecam!",
Łukasz, Suzuki Swift
"Do Pana Piotra trafiłem po wizytówce zatkniętej w wycieraczkę u mnie na osiedlu. Ponieważ mieszkam niedaleko, pojechałem pierwszy raz, potem drugi, trzeci... i potem już cały czas. Dodam, że Pan Piotr ma anielską cierpliwość (czasami jeździłem z byle pierdółką), ale jest bardzo mobilny, sympatyczny i przede wszystkim naprawy wykonuje sam. Nigdy...",
ravajas, opel / peugeot
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Sebuś" Sebastian Szymański
Biernata z Lublina 10, Abramowice, Lublin
Dojazd: od Kunickiego skrzyżowanie z Kraszewskiego, na czwarte skrzyżowanie na tej ulicy to Biernata z Lublina. Szyld AUTO - SERWIS.- niebieski na ogrodzeniu ,wykonuje naprawy drobne u klienta,sprzedaż części i akcesoriów Godziny...
"Z czystym sumieniem mogę polecić serwis p. Piotra innym kierowcom. Przede wszystkim ze względu na fachowe podejście, dużą wiedzą i doświadczenie, a także bardzo pozytywne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt oraz czas naprawy. Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, żebym oddał samochód o 9 i miał telefon za 2,5 godziny, że jest już...",
artS
warsztat samochodowy zajmujący się naprawa wszystkimi markami samochodów. Zajmujemy się mechaniką, wymianą opon i klimatyzacją.
Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego, który znajduje się przy ulicy Głuskiej 3 w Lublinie! Oferujemy kompleksowe naprawy oraz przeglądy techniczne – zadbamy o Twój samochód z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem....
"Serwisuję w tym warsztacie od kilku lat moje toyoty (Starlet, Corolla). Zawsze mogłam liczyć na pomoc, dobrą życzliwą radę a przede wszystkim fachowy serwis. Pracownicy firmy są kompetentni i życzliwi. Popieram w pełni opinie zamieszczone wyżej. Serwis mozna polecić z pełną odpowiedzialnością! ",
elżbieta r.
"Dobra jakość naprawy, przystępne ceny. Gorąco polecam",
Eliasz, Skoda Fabia
"Warsztat samochodowy został mi polecony i sam chętnie polecam dalej. Dobry kontakt z klientem i miła obsługa. Fachowa diagnoza usterek. Mechanicy zaangażowani, inponują wiedzą i doświadczeniem. Przegląd i naprawa przebiegała rzetelnie. Przystępna cena. POLECAM ",
Marek , Renault espace
"Witam,
warsztat godny polecenia. W passacie b6 TFSI wymieniałem olej, filtry, świece, piastę przednią lewą. Za wymiane zapłaciłem grosze w porównaniu z innymi warsztatami. Autko wjeżdżając na podnośnik zostało gruntownie przejrzane przez Pana Stanisława. Pierwsze wrażenie było słabe.....warsztat z wyglądu- buda. ale nie to się liczy. Mechanicy...",
pablo_pe, Passat b6 2006r.
"Naprawa wykonana prawidłowo w ustalonym czasie, cena akceptowalna.",
PM., Wv Sharan 2015 blumotion 2.0 diesel
Witamy w 2brodetailing – miejscu, gdzie Twoje auto odzyskuje blask i elegancję! Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, którzy zamienili swoją miłość do samochodów w sztukę.
"Pan Piotr to bardzo rzetelny fachowiec - w kwestii napraw Subaru specjalista najwyższej klasy.
Regulacja zaworów w bokserze wykonana wzorowo, przy okazji wyeliminowano dodatkowe usterki i przeprowadzono okresowe wymiany - płynów, tarczy sprzęgła.
Kolejna wizyta w warsztacie i kolejny raz stwierdzam że w przyszłości wrócę.
Ceny bardzo dobre -...",
NewSky, Subaru Legacy IV
Uczciwość to nie strategia biznesowa, to wybór. Można działać tak, by maksymalizować zysk, ale można też postawić na zasady i budować coś, co ma prawdziwą wartość – zaufanie. W Moto Mistrzu wierzymy, że klient wraca tam, gdzie czuje się...
"Pełen profesionalizm, bardzo celna i szybka diagnoza. Auto naprawione w dobrej cenie. Polecam w 100%",
Marcin W, BMW e46
"Mechanik godny polecenia, szybko zdiagnozował usterkę i równie sprawnie ją naprawił.
ZALETY:
- bardzo duża wiedza i doświadczenie
- sprawna naprawa (po wcześniejszym umówieniu
- ceny
- podejście do klienta",
Michał, golf
Koszt wykonania usługi regulacja luzów zaworowych w Lublinie: od 970,00 PLN do 2.060,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
benzyna skrzynia automat na zimnym silniku bardziej dynamiczny i szybszy niż przy ciepłym, poza tym przy dodawaniu gazu wszystko jest ok po puszczeniu stukot jakby zawory do regulacji tak nam powiedział mechanik inny znowu, że niby nie...
Witam.Mam problem z głośną pracą zaworów na zimnym silniku. Po zagrzaniu problem znika. Silnik 16v ti 1.6 benzyna. Stosuję olej 5w30 ford formula.
Czy trzeba wyjąć silnik aby przeprowadzić regulację luzów zaworowych? Na tym portalu znalazłam informację dotyczącą silnika DOHC że bez problemu można bez https://dobrymechanik.pl/zapytaj-mechanika/czy-trzeba-wyjac-silnik-aby-przeprowadzic-regulacje-luzow-zaworowych.html Co do SOHC sama...
Witam. Pierwszy problem zużycie oleju około 1L na 10-12tyś kilometrów. (przebieg 125 tyś. km) Wcześniej nie musiałem nic dolewać od wymiany do wymiany. Wycieków nie widać. Nie dymi .Co jakiś czas widać czarny nalot na końcówce wydechu ,ale nie jest tłusty w dotyku. To normalne czy lepiej udać...