"Bardzo miłe zaskoczenie, Pan mechanik bardzo kontaktowy, zerknął także ogólnie na samochód. Szybka realizacja. Będę wracać, ciężko znaleźć równie sympatycznego i kompetentnego fachowca.",
Patryk, Alfa Romeo MiTo 0.9 TwinAir 2013
"Ostatnio miałem okazję naprawiać mój samochód u Pana Mokrusa.
Przed rozpoczęciem naprawy dostałem telefon z uzgodnieniem kosztów co bardzo mnie ucieszyło.
Naprawa szybka, bez problemów przy płatności za usługę.
Na pewno jeszcze nie raz tam wrócę.",
Michał
Zadbaj o swoje auto w Serwisie O.K! Czy Twoje auto wymaga uwagi? W naszym warsztacie "Serwis O.K" zapewniamy kompleksową obsługę i fachową pomoc w każdej sytuacji! Dlaczego warto wybrać nas? Doświadczeni specjaliści – nasz zespół to pasjonaci...
"Polecam ten warsztat. Po przygodach z innymi warsztatami w Tarnowskich Górach i po wymianie dwóch przepustnic nie mówiąc już o kosztach i straconym czasie ten warsztat uporał się z tą usterką w 4 godziny. A okazało się ,że jest uszkodzona wiązka przy sterowniku silnika . Napewno zostanę klientem tego warsztatu. ",
Michał, Audi A3
"Jestem pod wrazeniem fachowego podejścia i obszernej wiedzy mechanika.
Bogaty zakres narzedzi pozwolił szybko i bezproblemowo zdiagnozować i naprawić wszystkie usterki. Jednym słowem POLECAM !!!",
wojtek, VOLVO
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D
r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...