"Bardzo dobry warsztat, trafiłem do nich z polecenia forum Forda i nie żałuję bo.. auto zostało profesjonalnie sprawdzone, ustalono defekt filtra cząśtek stałych (samochód nie miał siły jechać) . Filtr cząsteczek stałych został usunięty z układu wydechowego, zmodyfikowano oprogramowanie pojazdu tak , żeby nie było już problemów z tym filtrem i...",
Sławek, Ford Mondeo 2009r 2.0tdci 140PS
"Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Dominika. Trzeba przyznać, że cechuje go szczerość i bardzo rzetelne podejście do klienta. Dodam, że nie sposób przecenić profesjonalizmu, jak również konkurencyjności cen usług. Serdecznie wszystkim polecam Auto-Elektro.",
pawcio513, Mazda MPV
Auto-Strefa Mechanika Pojazdowa
ul. Skierniewicka 27, Mysłaków , 99-416 Nieborów , Mysłaków , Łowicz
"Witam polecam Ten warsztat Mechanik w 100%konkretny zna się na robocie .od dawna moje auto szarpało nie dało się nim jeździć po znalezieniu usterki lata Polecam Naprawę warto zostawić tam samochód ",
łukasz , audi a 6 c 5 1,8t
"Polecam jak NAJBARDZIEJ. Problem z elektryką w aucie, nikt czasu w okolicach Łowicza nie miał lub kilku-dniowe terminy. Telefon do firmy BOLCAR - prosze przyjechac zobaczymy co mozna zdzialac. Rach ciach nie cała godzina znana przyczyna usterki, czesc kupiłem sam wymieniłem dziala jak złoto. POLECAM SERDECZNIE i dziekuje firmie BOLCAR za pomoc :)",
Sebastian, Seat Leon
"Polecam w 100 % szybko tanio miła obsługa. Jedyny serwis w Łowiczu z orginalnymi częściami Forda Pozdrawiam",
Cezary, Ford Mondeo
"Tanio szybko i solidnie dobry kontakt z mechanikiem",
Rafal , Seat Leon 1999
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
po przekręceniu tylko cyknie i nic się nie dzieje . Mechanik odrzuca możliwość rozrusznika - mówi że sprawdził .. auto raz na kilka dni odpali .
Samochód nie odpala po wymianie sprężarki klimatyzacji dzień wcześniej. W międzyczasie był odpalany kilka razy i przejechałem około 50km. Przy przekręceniu kluczyka słychać kliknięcie lecz nawet nie kręci. Stało się to nagle bez wcześniejszych objawów, akumulator 4 miesięczny.
Zgasiłem auto po krótkiej jeździe i już nie mogłem odpalic. Przekręcam kluczyk do drugiej pozycji i normalnie kontrolki się zapalają i światła a jak przekrece żeby włączyć to tylko zrobi pyk i nic wiecej. To rozrusznik czy co?
Witam. Mieszkam w Anglii. Mam pytanie odnośnie rozrusznika. Posiadam auto marki Toyota. Dokładnie model Corolla Verso 2.2 D4D r 2008. Popsuł mi się rozrusznik. Zakupiłem nowy aby to wymienić. Problem jest w tym iż Stary rozrusznik ma 11 zębów a nowy tylko 8 czy to ma jakieś znaczenie i czy nic...