"Trafiłam do warsztatu z polecenia i nie żałuję. Kontakt telefoniczny trochę trudny z dużej ilości pracy. Ewidentnie panowie dbają nie tylko o swój portfel ale o klienta również. Zdiagnozowane wszystko prawidłowo i wymienione tylko potrzebne części. Polecam przemiłych panów. ",
Justyna, Opel Astra
"Korzystam z tego serwisu ponad 15 lat serwisuję tu już czwarty samochód, łącznie przejechałem tymi autami ponad pół miliona kilometrów i nigdy się nie zawiodłem.",
Sławek, Toyota Corolla
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W moim Touranie po włączeniu ogrzewania szyby za chodzą paro ,ogrzewanie nie jest efektywne ,gdy włączę klimę para ustępuje,ale nadal nie jest za ciepło,czuję lekko słodki posmak.