"Profesjonalny serwis wykonywany w pełni przez profesjonalistów
Polecam najlepszy warsztat i fachowcy w Zamościu
Marcin",
Marcin Łakomy , Volvo v50 2.0d
"Bardzo dobrej jakości maszyny do kół. Sprawna obsługa i doświadczenie serwisu.",
MARCO, AUDI
"Usługa wykonana profesjonalnie od samego faktu umówienia i uszczegółowienia wizyty, poprzez kontakt i wymiane informacji w czasie realizacji, po odbiór pojazdu. Bardzo dobra obsługa, kontakt i ceny.
Zakres prac: wymiana tarcz i klocków hamulcowych oraz tloczka (tyl), spaw osłony termicznej oraz diagnostyka komp. silnika (kody błędów).
Polecam.",
Turysta z pomorza, Opel Zafira B
"Byłem wymienić oponki w Corsie na zimowe, wszystko sprawnie, bez kolejki i cena tania! Ja wrócę ;)",
wiesiek78, Opel Corsa
"Polecam, bardzo dobry warsztat, dobre podejscie do klienta, fachowa obsluga.",
Leon, VW Polo 6N
"Naprawa uszkodzonych drzwi i błotnika. Dokładnie ,fachowo kontakt warsztatu z ubezpieczycielem bez zastrzezeń.Polecam",
Avka, Toyota Avensis
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00 – 17.00
"Często odwiedzam ten warsztat i zawsze jestem zadowolony. Szybko i przede wszystkim tanio bez wciskania niepotrzebnych rzeczy, których nie trzeba wymieniać.
Chyba nie ma poczekalni dla klientów, ale nie jestem pewien bo zawsze zostawiałem i do domu. ",
Adam, opel, bmw, alfa
"Wszystko zrobione na czas, dobra komunikacja z warsztatem. Jestem zadowolony z usługi ",
Czek, VW polo 1.4 diesel 2000r
"Zdecydowanie polecam usługi w tym warsztacie.
Jest to jedno z nielicznych miejsc gdzie można liczyć na miłą obsługę, doradztwo w zakresie serwisu samochodu jak i jego profesjonalną naprawę.
Ze zdziwieniem czytam negatywne opinie na temat warsztatu. Jak można negatywnie ocenić usługę wymiany klocków hamulcowych, gdzie wymiana klocków nie...",
Sebastian, Mercedes
"Rzetelna i fachowa obsługa , szybka , solidna , uczciwa . Jednym słowem dobra jakość , gwarancja , i uczciwa cena za wykonaną usługę . Z całym szacunkiem polecam warsztat p. Marka Maguły !!! ",
pszmaly, VW Golf III
"ok usługa wykonana szybko i profesjonalnie polecam",
jam, Mazda 3 BL 2011
"Nowy i powiem ... dobrze że założyli ten garaż . bardzo pozytywnie , jestem posiadaczem bmw e 36 m 50 b 25 i postanowiłem pojechać na wymianę tulei przednich wahaczy . umówiłem się poprzedniego dnia ,trochę się spóźniłem ale i tak przyjęto mnie milo i na luzie. auto do odbioru miało być za 5 godzin lecz po 3 dostałem telefon o skończonej pracy...",
jakub_m50b25, bmw e36
"Najlepszy warsztat z jakim miałem do tej pory styczność. Świetni fachowcy z pasją do motoryzacji. Naprawa szybka i bezproblemowa, bardzo dobry kontakt w trakcie naprawy. Samochód dostał drugie życie po wizycie w zakładzie :) Polecam!",
Tomek
"Szybki przegląd auta przed wakacjami, wymienione płyny, nabita klima, w normalnych kosztach. Polecam",
Andrzej G., Volkswagen Passat
Wulkanizacja Samochodów osobowych, dostawczych i motocykli - wymiana opon - naprawa ogumienia - wyważanie komputerowe kół - doważanie kół na pojeździe NOWOŚĆ - sprzedaż opon nowych i używanych - pogłębianie bieżnika - prostowanie felg...
Nasz warsztat jest miejscem gdzie kompleksowo i w profesjonalny sposób zadbamy o Twój samochód. Naprawy główne i bieżąca obsługa, blacharstwo, lakiernictwo, serwis klimatyzacji, regeneracja tylnej belki, dwumasy i turbosprezarki oraz...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Pytanie odnośnie zakupu opon zimowych. Czy na obecne zimy wystarczy klasa hamowania C? Czy nie ma to większego znaczenia i klasa A lub B jest i tak lepszym wyborem ze względu na jesienną odmianę zimy w Polsce.
Witam posiadam 4 alufelgi, trzy z nich mają otwor centralny 72,50 a czwarta 72,60, teoretycznie obie pasują do modelu, ale czy mogą być założone wszystkie?
Witam . chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił na temat oznaczenia ET przy felgach , nie wiem czy dobrze rozumuję ale czy jeśli liczba ET jest mniejsza czyli bliższa zeru lub nawet ujemna to koło bedzie bardziej wystawać na zewnątrz ?
Mam swoim samochodzie alufelgi o rozmiarze 5×112 16 i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą alufelgi 5×112 17?
Przy każdorazowej wymianie opon pojawia się problem – co zrobić ze zdjętym ogumieniem? Pytanie to może wydawać się banalne, jednak odpowiednie przechowywanie opon ma niezwykle istotne znaczenie -...
Bez dobrego ogumienia samochód daleko nie zajedzie, dlatego też wysoka ich jakość jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu Każdy sezon niesie ze sobą inne warunki atmosferyczne i drogowe,...
Kwestia bieżnikowania opon jest bardzo zróżnicowana, ponieważ są zwolennicy oraz przeciwnicy, a każda ze stron ma całą masę argumentów na ten temat. Jedni uważają, że bieżnikowane opony to dobre i...
Prawidłowa kondycja ogumienia jest bardzo istotna, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Duże znaczenie ma w tym przypadku głębokość bieżnika, którego stan powinien kierowca na...