"moim zdaniem serwis naprawde super, wszystko co do tej pory dla mnie robili było bardzo dobre (samochody Ford). nie musiałem składać zadnych nawet najmniejszych reklamacji - to najwazniejsze. oprócz tego dobra organizacja, miła obsługa. Polecam wszystkim ",
Lukas, Ford Escort / Mondeo
"Byłem na wakacjach,i 05.08 padły mi świece. Panowie pomogli,wymienili szybko,sprawnie i bardzo to doceniam,bo wiem ,że musieli odłożyć na chwilę inne prace. Naprawdę oby więcej takiego podejścia do ludzi w innych warsztatach",
Jarek, BMW
"Odstawiłem do nich mojego Peugeota 207, szarpał i nie dało się jechać. Po 2 godz. autko było naprawione - szybko i za rozsądną cenę.
Polecam",
wojtek, Peugeot
"Pomogli bez problemu rozwiązać mój problem i od razu znaleźli rozwiązanie. Samochód odebrałem zgodnie z terminem. Profesjonalnie, dokładnie i solidnie. Super serwis aut, polecam!",
Szymon
"Bardzo polecam miła i bardzo szybka obsługa na wysokim poziomie pozdrawiam pana Dawida bardzo miły pan z ogromnym doświadczeniem",
MISIEK, AUDI A4
"Polecam! Szybkie zdiagnozowanie problemu oraz szybka naprawa. Na pewno z mężem jeszcze tu wrócimy! :) :)",
Monika, Audi A4 b8
"Bardzo polecam szef konkretny wyjasnia wszystko co i jak godny polecenia sprawnie szybko i w przystepnej cenie",
Wiolka, Seicento
Jednym z wiodących profili działalności firmy są usługi serwisowe w zakresie mechaniki pojazdów. Posiadamy profesjonalne oprzyrządowanie warsztatowe do naprawy układów mechanicznych, elektromechanicznych i hydraulicznych samochodów....
"W warsztacie dokonywałam wymiany opon. Bardzo fachowa i profesionalna obsługa. Po wcześniejszym umówieniu się na konkretną godzinę- wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Mechanik znalazł przyczynę drgania pojazdu w czasie jazdy i ulatniania się niewielkiej ilości powietrza- malutki blacho-wkręt wbity w bieżnik opony. Wcześniej korzystałam z...",
Anna K, Mercedes- Benz
"Szybka, sprawna wymiana opon, POLECAM !",
Michał_Nowak, Audi A4
"wiadomo przy samochodzie ciągle trzeba wykonywać jakieś serwisy, a to olej, a to filtr, a to opony itd. Wszystkie te usługi wykonuje tutaj i jestem zawsze zadowolona",
Beata Dąbrowska
"Nie wiem jak usługi warsztatowe ale myjnię mają rewelacyjną. I można zupełnie za darmo poprosić o spryskanie kwasem felg przed myciem. Jest szczotka i prawidłowe dawkowanie detergentów oraz polimeru. Odkurzacz daje radę, za 2 zł można odkurzyć średnio zabrudzone auto.",
eXte, AUDI A4 2,5 TDI V6 QUATTRO
"Naprawa linki hamulcowej odbyła się za darmo w co trudno uwierzyć ale to prawda, okazało się, że linka tylko spadła z zacisku i mechanik ja założył z powrotem i wyregulował. Hamulec działa idealnie a warsztat nie policzył za to żadnych pieniędzy. Dla mnie jest to początek długiej współpracy z tym warsztatem. Polecam :)",
Marcin , Seat toledo 2
"Po wykonanej naprawie{wahania obrotów silnika do zgaśnięcia}przejechałem około 1tys.km i jest okey.",
Ryszard, SUZUKI WAGON Rplus 2000r.
"Bardzo profesjonalne podejście do pracy. Naprawili takie usterki gdzie inni kazali mi kupić nowe części. Polecam, bardzo miła obsługa.",
Witek
"Fachowa, miła, i szybka obsługa. Pan od wymiany zna się na rzeczy. A Dodatkowa sprawdził mi klicko ( które w sumie były w opłakanym stanie). Bardzo niskie ceny.Polecam zawsze bedę wrać Panie Arturze.",
michał , ford mondeo
"Wszystko w standardach najwyższej jakości
Miła obsługa fachowe doradztwo ",
Bogdanek
"profesjonalna obsługa !-grupa świetnych fachowców, szybkość działania",
siwy
"Fachowa obsługa. Mechanicy mili i profesjonalni. POZDRAWIAM",
Dumex, Opel Astra
"Naprawiłam Golfika IV. Bardzo pozytywne wrażenie. Było to jakieś pół roku temu a auto jeździ i już nic w nim nie stuka. Auto oddali czyste, umyte. Jako kobieta zwróciłam uwagę też na miłą obsługę w biurze a pracownik który zajmował się autem dokładnie wyjaśnił w czym tkwił problem. Nie mam zastrzeżeń.",
malwinka, golf IV
Warsztat wulkanizacyjny - Mechanika i elektromechanika pojazdowa "Dominiak"
Starokościelna 34, stare Tychy, Tychy
Wulkanizacja i warsztat mechaniczno-elektryczny - wysoce wyspecjalizowany warsztat , fachowa załoga mechaników,no i szef Jacek Dominiak - specjalista elektronik/elektryk samochodowy. najstarszy i najbardziej renomowany warsztat wulkanizacyjny w...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Pytanie odnośnie zakupu opon zimowych. Czy na obecne zimy wystarczy klasa hamowania C? Czy nie ma to większego znaczenia i klasa A lub B jest i tak lepszym wyborem ze względu na jesienną odmianę zimy w Polsce.
Witam posiadam 4 alufelgi, trzy z nich mają otwor centralny 72,50 a czwarta 72,60, teoretycznie obie pasują do modelu, ale czy mogą być założone wszystkie?
Witam . chciałbym żeby ktoś mnie uświadomił na temat oznaczenia ET przy felgach , nie wiem czy dobrze rozumuję ale czy jeśli liczba ET jest mniejsza czyli bliższa zeru lub nawet ujemna to koło bedzie bardziej wystawać na zewnątrz ?
Mam swoim samochodzie alufelgi o rozmiarze 5×112 16 i chciałbym się dowiedzieć czy podejdą alufelgi 5×112 17?
Przy każdorazowej wymianie opon pojawia się problem – co zrobić ze zdjętym ogumieniem? Pytanie to może wydawać się banalne, jednak odpowiednie przechowywanie opon ma niezwykle istotne znaczenie -...
Bez dobrego ogumienia samochód daleko nie zajedzie, dlatego też wysoka ich jakość jest bardzo ważnym elementem każdego samochodu Każdy sezon niesie ze sobą inne warunki atmosferyczne i drogowe,...
Kwestia bieżnikowania opon jest bardzo zróżnicowana, ponieważ są zwolennicy oraz przeciwnicy, a każda ze stron ma całą masę argumentów na ten temat. Jedni uważają, że bieżnikowane opony to dobre i...
Prawidłowa kondycja ogumienia jest bardzo istotna, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie jazdy. Duże znaczenie ma w tym przypadku głębokość bieżnika, którego stan powinien kierowca na...