"Wprawdzie jeszcze nie serwisowałem u was samochodu ale po bardzo uprzejmej ,szybkiej i szczegółowej wycenie kosztów naprawy i części w moim samochodzie przez pana z działu części ( 19.03 w sobotę) zdecydowałem się na wykonanie serwisu w waszej firmie.",
Bogdan, ASTRA II
"Serdecznie polecam Pana Jakuba. Profesjonalna obsługa, przystępne ceny, wszystko wytłumaczone tak, że wiadomo co sie dzieje z samochodem. Bardzo dobra diagnostyka, widać, że Pan Jakub ma wiedzę i doświadczenie w tym co robi. Trudno w dzisiejszych czasach o dobrego mechanika, tym bardziej cieszę się, że trafiłam do warsztatu Namaar",
Anna, Opel Mokka
"Jestem bardzo zadowolony z usługi tego warsztatu. szybko i dokładnie przeprowadzona naprawa bez zbędnych formalności i dokładnie. Korzystałem z innego warsztatu i w skali 1 do 10 ten jest rewelacyjny. Polecam będącym w podróży, wrazie awarii śmiało możecie korzystać z usług tegoż warsztatu, jest naprawdę bardzo dobry",
Marek
"Wszystko super szybko i dobrze, miła obsługa polecam ",
Szymon, Toyota celica
"Warsztat godny polecenia szybko milo i sprawnie .polecam bardzo ",
grzegorz , skoda oktavia combi
"Polecam to miejsce serdecznie. Przyjęcie samochodu do serwisu dokładnie jest na umówioną godzinę. Bardzo miła i sprawna obsługa. W innym miejscu usługa wymiany ważnych części w samochodzie oraz przegląd auta trwałaby przynajmniej 2 dni. W Tomotiv trwało wszystko parę godzin. Polecam to miejsce wszystkim. Dziękuję za szybką i miłą obsługę.",
Iwona, Renault Clio
"Adres się zmienił, obecnie to ulica Wschodnia.
Polecam ze względu na szybkość, fachowość i rozsądne ceny.",
Darek M., Renault Clio
"Polecam! Świetny kontakt, fachowa obsługa, duży rabat na usługę.! Z moją alfą poradzili sobie świetnie!",
alfaromeo159, alfaromeo
"Polecam. Jeździmy z 3, delikatnie mówiąc, nie najnowszymi samochodami i zawsze jesteśmy zadowolone. Panowie są uprzejmi, uczciwi i po prostu znają się na samochodach, a NIE że strzelają, co mogło się stać i wymieniają pół samochodu bez potrzeby. Plusem jest mechanika i elektryka w jednym miejscu.",
Ewelina, Renault Megane r. 2000, VW Passat r. 2000, VW Jett
"Polecam. Bardzo dobra obsługa szybko i bez problemu. ",
Andrzej
"Polecam usługi w warsztacie samochodowym autorozruch
",
Łukasz T, Fiat bravo
"Miła obsługa oraz fachowe podejście do spraw. Dziękuję za pomoc i polecam. ",
Ziaja P
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Problem polega na tym że było nalany płyn do pełna i gościu zrobił na nim trasę i coś mi się stało że nie pali na benzynie na niskich obrotach gasnie i pali tylko na gazie na benzynie nie chce zapalić. płyn pobrało cały i ten nie wiadomo gdzie jest, stan oleju pokazuje prawidłowo nie raz jest 95...
Witam mam problem z moją mazda 6 1.8 2002 benzyna wymieniłem ostatnio termostat ponieważ stary był już nie sprawny zalałem nowy płyn chłodnicy i po za grzaniu silnika włączyły się 2 wiatraki i chłodziły po jakimś czasie jeździłem normalnie temperatura w normie i zauważyłem że nie włącza mi się 1...
Podczas przyśpieszania spada temperatura. Spadek rozpoczyna się w granicach 2000 obrotów (temperatura również spada podczas jazdy pod górę). Termostat został wymieniony 2 razy. Wewnątrz grzeje się normalnie. Temperatura podczas mocnego przyśpieszania potrafi momentalnie spaść o 15 stopni.Po...
Witam posiadam Lexusa Is 200 z 99r w automacie I od pewnego czasu silnik wolno się nagrzewa I przy niskiej temperaturze gasnie poprostu samochod gasnie przy zatrzymaniu się np na skrzyżowaniu czy światłach co prawdopodobnie jest przyczyną termostat ale to tylko moje przypuszczenia .pokazuje też...