"Wymiana przebiegła płynnie, dodatkowo obsługa zadbała o brakujące nakrętki na wentyle co przy czujnika h ciśnienia jest ważne, a ja tego nie wiedziałem.
Fachowa obsługa. Polecam!!! ",
Mario , Citroen C8 2,0hdi 2005
"Witam jestem pod wrazeniem podejścia szefa do klijenta na dzien dobry mile przyjęcie zapytaniem kawa czy herbata po czym konkretne pytania w czym moze pomóc zostaje opisany problem auta co trzeba zrobić po czym zostaje auto przekazane naprawdę w dobre mimo że młode ręce mechaników nie jest robione nic poza wiedzą klijenta zaraz jest telefon z...",
ania, volvo v 40 kombi
Nowoczesny serwis samochodowy we Wrocławiu specjalizujący się w mechanice samochodowej, diagnostyce komputerowej, serwisie pojazdów hybrydowych oraz obsłudze flot.
"Korzystam z usług warsztatu AUTORENOMA od dawna.
sposób oraz jakość wykonywanych usług zasługuje w skali od 1 do 5 na 10!
Polecam
Tomasz Szypura",
RESTAURACJA GOSPODA , AUDI Q5
Kompleksowa diagnostyka ta naprawa silników, zawieszenia, układu kierowniczego, hamulcowego ta klimatyzacji
"Zdecydowanie polecam ten warsztat – naprawa węża od chłodnicy w moim samochodzie została wykonana perfekcyjnie. Cały proces był szybki, koszt przejrzysty, a jakość części oraz wykonania na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kierowcy który szuka rzetelnej i fachowej usługi",
Kris, Mercedes w212
"Auto przyjęte punktualnie, uprzejma obsługa, nie było problemu z wystawieniem faktury. Koszt wymiany opon 18' niższy niż w większości warsztatów we Wrocławiu.",
Patryk, Renault Arkana 2021
"pozytywna opinia w pełni zasłużona,
profesjonalna obsługa i wysoka jakość usług ,
polecam wszystkim poszukującym godnego zaufania warsztatu",
Damian, Audi A3
DW AUTO SERWIS – Profesjonalna Mechanika i Wulkanizacja we Wrocławiu DW AUTO SERWIS to nowoczesny i rzetelny warsztat samochodowy we Wrocławiu, zlokalizowany przy ul. Stabłowickiej 118. Specjalizujemy się w ogólnie pojętej mechanice...
"Wszystko super, na czas, w milej atmosferze- polecam :)",
Mateusz, Citroen C4 1.2 Puretech 2016
"Szybkie terminy. Szybka i bezproblemowa naprawa. Do wymiany była żarówka przeciwmgielna przednia i ustawienie ręcznego, który nie łapał na lewym kole.
Przy odbiorze, bo był upał dostałem butelkę wody. Dodatkowo przekazano mi co warto by było wymienić w najbliższym czasie, bo jest na skraju używalności.
Za całość zapłaciłem 2 stówki......",
Patryk, Dacia Sandero
"jest okej sprawnie i szybko polecam",
radek
"Polecam w 100%. Fachowo i szybko, bez naciągania z pełnym przeglądem samochodu. Zawsze jest informacja o przewidzianych kosztach naprawy. ",
Aga, Opel Astra
"Pełen profesjonalizm ze strony właściciela - Pana Michała. Na każdym etapie prac stały kontakt z klientem i informacja co należy wymienić, jakie są koszta i na kiedy auto będzie do odbioru. Warsztat czysty,narzędzia poukładane,właściciel zawsze pomocny,jak dla mnie wzór jeśli chodzi o podejście do klienta.Jeśli ktoś szuka solidnego fachowca to...",
Marcin, Toyota Corolla
"zauważyłem że z jednej opony uchodzi powietrze dlatego przyjechałem do tego serwisu . Mechanicy szybko poradzili sobie z tym problemem i teraz wszystko jest ok. Serwis bardzo mi się spodobał bo jest dobrze wyposażony fajnie zorganizowany, nowoczesne stanowiska do naprawy jestem pewien że przyjadę tutaj gdy przyjdzie czas na okresową wymianę...",
Tadeusz Gustawski
"Szybko, tanio i co najważniejsze dobrze wykonana robota. Polecam jak najbardziej! :) ",
Zadowolina, Volkswagen
Oferujemy usługi napraw pojazdów osobowych,dostawczych,ciężarowych Naprawy układów napędowych,hamulcowych,silników,zawieszeń Wymiana i naprawa rozruszników,alternatorów Zajmujemy sie również wyciąganie zapieczonych i urwanych...
Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu na ul. Kolbuszowskiej 3. Oferujemy szeroki zakres usług. Każdy klient jest traktowany u nas wyjątkowo.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...