"Prawidłowo i skutecznie jestem zadowolony.Warsztat pracuje wzorowo.",
Andresas, Volksawagen Caddy diesel 2008
Domyślnie pracujemy od godziny 10:00 do godziny 17:00, jednak jak pokazuje doświadczenie dla klienta jesteśmy w stanie nagiąć swoje zasady i zacząć wcześniej lub skończyć później. Specjalizujemy się w serwisowaniu klimatyzacji...
"Pan wulkanizator fachman w swojej dziedzinie,życie nam uratował,a nie musiał dziękujemy jeszcze raz",
Agnieszka, Dacia duster
Krystal Garage & Krystal Klear to miejsce stworzone z myślą o kierowcach, którzy cenią jakość, profesjonalizm i wygodę. Łączymy warsztat samochodowy z myjnią ręczną, abyś mógł zadbać o swoje auto kompleksowo – w jednym miejscu, bez stresu i...
"Wymiana przewodu wodnego. Bardzo profesjonalna obsługa. Awaria wydarzyła się tuz przed weekendem. W sobotę, bez najmniejszego problemu auto zostało przyjęte do warsztatu. Odrobinę zaniżona ocena za czas i koszt, ponieważ część oryginalna i sprowadzana z Warszawy z magazynu, co mocno zdeterminowało powyższe parametry. Warsztat godny polecenia,...",
peterek, Opel Insignia
"Miła obsługa, wszystko dokładnie tłumaczą, dobre ceny i przede wszystkim są słowni. Za każdym razem auto było do odbioru zgonie z ustalonym terminem. Polecam naprawy i przeglądy w tym serwisie :)",
Dorota, Mazda 6
"Miałam problem z oponami . Bardzo drgała mi kierownica . Byłam w 2 zakładach i nikt nie mógł mi pomuc a panowie w allcars auto centrum rozwiązali mój problem po pierwszej wizycie . Skożystałam także z myjni u tych panów i jestem zachwycona",
dorota
"Po 1.5 roku wróciłem do firmy dalej tuningować auto i nadal najwyższy poziom.",
Mat, Volvo v40
Wykonujemy usługi diagnostyczne i naprawcze aut wszystkich marek. W naszym warsztacie samochodowym posiadamy jako nieliczni najnowocześniejszy sprzęt do geometrii kół 3D, oferujemy auto zastępcze na czas naprawy, a także inwestujemy w...
"zna się na niemieckich jak nikt inny",
user
"Polecam. Profesjonalne podejście. Szybko i sprawnie
",
DarPol, Opel Insignia 1,5 2018
"Muszę przyznać, że w końcu trafiłem na rzetelnego i szczerego mechanika we Wrocławiu, który mnie nie próbuje naciągać.
Przekonałem się gdy naprawili cięgło zmiany biegów (Golf IV) po tym jak w innym warsztacie zamiast je naprawić, zepsuli jeszcze bardziej:)
Z kolejnym autem Mazda CX-5 wymiana oleju sprawnie i w dobrym koszcie. Problem z...",
Tomek, Mazda CX-5
"Z czystym sumieniem polecam serwis. Co prawda czas oczekiwania na wizyte jest ogromny ale warto. Czekałem 2 tygodnie będąc pewnym, że za moje usterki zapłacę jakieś 2500-3000 zł, tak jak to było wyceniane w dwóch innych warsztatach. Jako, że miały być regenerowane wtryski i parę innych rzeczy to postawiłem na serwis Finco skuszony dobrymi...",
Ypyp, SAAB 9-3, 1.9 TiD, 150KM, Diesel, prod. 2006
"Nie mam pojęcia skąd są te negatywne opinie.
Oddałem auto po czarach innego mechanika.
Teraz śmiga aż miło.
Szczerze polecam!!!",
Jakub, Scienic
"Polecam wszystkim ten warsztat! Uratowali mojego Citroena i przywrócili go do życia. Fachowcy!! ",
Citroen c3 , Citroen C3
"Szybko,sprawnie i co najważniejsze to, to ze nie zdarli ze mnie pieniedzy !!!
Czystko,jest gdzie usiasc i sliczna Pani czestuje kawą :)
Polecam !!!!!!!!!!",
Focus, Ford Focus
"Bardzo polecam. Robota wykonywana rzetelnie i na czas! Ogromna wiedza na temat grupy VAG",
Filip, Audi
"Doskonała obsługa, nienaganny porządek, pomocny personel, szybko i bez problemów. Polecam!",
Rafał, BMW 1
"Goraco polecam ten warsztat! Fachowa i terminowa obsluga! Na pewno do nich wroce.",
Szymon, Ford Focus
"Bardzo polecam. Zakres prac to wymiana fluidów i filtrów, wymiana hamulców (wszystkie tarcze i klocki) oraz usunięcie skrzypienia w zawieszeniu wielowahaczowym. Wcześniej byłem z tym problemem w dwóch warsztatach w tym ASO i poza wydaniem kasy nic panowie nie wskórali. Ze Swojczyckiej wyjechałem autem prowadzącym się jak nowe. Dobry kontakt...",
Zegarmistrz, Mercedes CLK500
"Szynko, profesjonalnie i w normalnych cenach. POLECMA ",
mirek, Porsche Cayenne
"Zdecydowanie polecam dobra i fachowa obsługa, a w dodatku sprawna, w moim wypadku bardzo szybka regeneracja pompo wtrysków. Do tego cena też rozsądna, nie mogę powiedzieć nic złego, na pewno w razie czego wrócę tu znowu",
Dominik, hyundai i20
"Miałem problem z elektronikom. Pan Wiesiek poradził sobie w 2dni ,gdzie SERWIS BMW poległ po 4 dniach i tak skasowali niemałą sumkę .POLECAM ",
PABLO 530d, BMW E60
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam pacjent to ford mondeo mk3 2.0 tdci 130km odpala tylko z plaka, gdy zapali już z plaka chodzi dobrze bez plaka nie chce odpalić
Witam. Mam następujący problem z fordem c maxem mk1 1.8 tdci 115 KM z 2010 roku. Mianowicie auto po rozgrzaniu( na zimno jest okej) dostaje czkawki, chodzi bardzo nierówno na biegu jałowym. Wymieniono dwa wtryski, ponieważ stwierdzono usterkę elektryczną wtryskiwaczy, nie rozwiązało to jednak...
Pół roku temu regeneracja wszystkich wtryskiwaczy. Teraz pojawił się problem z odpaleniem silnika zapala na ciepłym czy zimnym silniku dopiero po 3-5 obrotów silnika. Nawet gdy natychmiast startuje po zgaszeniu silnika. Czujnik pozycji wałka wymieniony na oryginał dalej to samo.
Dzień dobry Touran 2,0 tdi 2015 r z silnikiem CFHC Jak zimny to pali od strzału a im bardziej się rozgrzewa to odpalanie coraz z dłuzszym kręceniem było tak że nie odpalił musiałem mu podac plaka Marian
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach z pewnością jest frustrująca, ale poza tym może prowadzić do poważnych usterek. Za ciężką i nierówną pracę odpowiadać mogą niedrożne wtryskiwacze paliwa,...