"Naprawa przedniego zawieszenia. Usługa wykonana w jeden dzień, bardzo dobry kontakt na etapie diagnostyki, ceny umiarkowane, a terminy i czas naprawy bardzo dobry. Polecam ten warsztat.",
Darek, Ford mondeo
"Serwisuje Forda od kilku dobrych lat, od klimatyzacji przez zawieszenie po wymianę rozrządu, zawsze na czas i w dobrej cenie. Polecam serdecznie nigdy się nie zawiodłem. ",
Marek , Ford cmax
"naprawa zawieszenia oraz hamulców.
bardzo miła obsługa ,krótki czas naprawy , cena usług - super
jednym słowem POLECAM",
Dorota, Ford Puma 1,7
"Bardzo dobry mechanik. Dla osób, którzy nie znają się na samochodach - POLECAM, tłumaczy wszystko bardzo rzetelnie, zrozumiale. Widać, że człowiek robi to co lubi i bardzo dobrze mu to idzie. Ma profesjonalne podejście do każdego klienta. Dba o wizerunek firmy.
Dziękuję za pomóc i polecam każdemu.",
Tomek , Ford Focus 2013
"Przeprowadziłem wymianę oleju, pasków, stabilizatorów, filtrów oraz serwis klimy. Bardzo fachowa i miła obsługa. Wszystko zostało mi dokładnie objaśnione - widać, że pracują tu ludzie, którym zależy na rozwiązaniu problemu klienta. Myślę, ze zostanę stałym klientem tego serwisu. Polecam.",
Filip, Ford Focus MK2
"Od połowy lata zeszłego roku tulalem się od warsztatu do warsztatu z moją niesprawna klimatyzacja, każdy chciał tylko nabijac, podłączać komputer i na tym kończyły się próby naprawy mojej klimy. W warsztacie na chłopskiej klimatyzacja zostala naprawiona i odgrzybiona więc szczerze polecam jeśli ktoś ma problemy z działaniem klimy. Dzięki...",
Bartosz, Ford Focus
"Kiedy uczucia do mojego forda straciły na sile, radość z jazdy znikła i już nie cieszyłem się każdego ranka otwierając garaż, stwierdziłem że to chyba nie ma sensu i zacząłem rozglądać się za innymi. Na szczęście przypomniałem sobie w porę co w podobnej sytuacji zrobił mój szwagier i stwierdziłem że dam nam jeszcze jedną szansę. Z pomocą...",
Marek Chasey, Ford Mondeo
"Jestem bardzo zadowolony z usługi w tym warsztacie z ceny jakości oraz solidności.
Polecam każdemu bardzo rzetelny, mechanik bez żadnych ściem mówi co jest do zrobienia.
Jeszcze raz polecam naprawdę warto. ",
klięt, vw
"Warsztat godny polecenia,naprawa wykonana błyskawicznie.Obsługa bardzo miła,profesjonalna.Ceny adekwatne.Gorąco polecam",
Piter, Ford Focus
"Mam daleko do warsztatu na Ełckiej 29, bo to drugi koniec Wrocławia. Jednak ciągle tu wracam. Właściciel potrafi dokładnie słuchać co mu się mówi. Jest miły i skromny. A co najważniejsze, że z uśmiechem podejmuje się naprawy. Naprawia dobrze, sumiennie i niedrogo w porównaniu z innymi warsztatami. Zna się na wszystkich samochodach. Nie uważa...",
PRAWDA, Ford Focus
"Bardzo dobry warsztat, komunikatywni mechanicy, sami z siebie opowiadają co warto, co nie warto i dlaczego. Przede wszystkim pasjonaci. Odpowiedzą na każde pytanie. Jedyne co to przez to wszystko obrót mają taki, że ciężko z szybkimi realizacjami.",
Krzysiek, Ford Focus mk1 1999r kombi
"Wreszcie znalazłem porzadnego mechanika we Wrocławiu. Pełen profesjonalizm zarówno jeśli chodzi o prace jak i podejście do klienta. Zawsze na czas, zawsze posprząta po robocie. Nie wymyśla problemów. Raz oddałem auto do sprawdzenia to okazało się ze nie ma nic do roboty i pan Michał nie chciał za to pieniędzy. Gorąco polecam!",
Michał , Ford focus
"Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Samochód został "dopieszczony".",
klientka
"To mój pierwszy warsztat z którego wyjechałam zadowolona. mechanik szybko i trafnie zdiagnozowali problem stukania w zawieszeniu. Po wymianie tulei wahaczy i końcówki drążka wyjechałam z Warsztatu naprawionym autem. Muszę jeszcze podkreślić bardzo dobry kontakt między warsztatem a klientem. O wszystkim byłam informowana , co i za jaką kwotę...",
Siwa , Opel insygnia
"Szybko i sprawnie. W 40 min naprawa opony zimowej do s-max po przebiciu. Bardzo profesjonalne podejście do zlecenia i doradztwo. ",
BIK1, Ford s-max
"Byłem u nich w sumie 3 razy. Ale pierwszy raz o tym pisze.
Za pierwszym razem pojechałem z awarią skrzyni biegów. Wziąłem 500 w kieszeń a wyszło 120. Mogli śmiało mnie zrobić ale nie zrobili.
Później jakieś opony, oleje.
Ja złego słowa nie powiem. Terminy wg ustaleń, raz nawet z biegu. Obsługa 100% pozytyw.
Przyjechałem starą toyotą a...",
HerrWolf, Toyota Avensis
"Bardzo dobra fachowość, i duży szacunek do klienta- bardzo polecam",
Marian, Ford S-max
"Od kilku lat naprawiam swoje oba autka u Pana Rafała. Zawsze można się dogadać, uprosić termin, najważniejsze, radzą sobie z każdą usterką i awarią. Super, polecam.",
Marek Klimatyzacja
godziny pracy: od pn do pt 8:00 - 16: 00
Centrum Usuwania Wgnieceń w Custom Center. - NOWY PUNKT Znajdujemy się w środku Wrocławia na ulicy PRZEDMIEJSKIEJ 1. Ulica boczna Legnickiej, za stacją BP, restauracja McDonalds i TGG. Jesteśmy długoletnią firmą, działająca w branży...
We speak English, Polish, Russian, Ukrainian
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam