Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu mieszczącego się w centrum Wrocławia! Specjalizujemy się w szeroko pojętej mechanice pojazdowej wszystkich marek samochodów osobowych. Obsługujemy również busy. Świadczymy usługi w zakresie: ...
"Coś mi pukało z przodu, to był trzeci warsztat do którego zajrzałam, tu dostałam fachową opinię na temat usterki, czas naprawy ok, cena naprawy niższa niż u wcześniejszych. Polecam!",
b123, ford focus
Poniedziałek- Piątek: 08:00 - 18:00 Sobota: 08:00-14:00 Oferujemy: gwarancyjne przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w pełnym zakresie, montaż akcesoriów (alarmy, haki, bagażniki itp), serwis ogumienia, obsługę i serwis...
"Bardzo dobra diagnoza w Patrolu, szybko naprawili, wzięli 1/5 tego, co krzyknęli w ASO. Polecam.",
Marek, Nissan Patrol GU4
Specjalizujemy się w autach marki Mercedes i grupy VW. Mamy 2 stanowiska, nowe maszyny do wulkanizacji (w tym do opon niskoprofilowych od 12"-24"). Posiadamy duże doświadczenie i kwalifikacje potrzebne do wszelkich napraw...
"Szczerze polecam. Rzetelnie, przejrzyście i uczciwie. Auto przyjechało na diagnostykę, sprawdzono je dokładnie, poinformowano mnie o wszystkich usterkach - mechanicznych i elektrycznych, decyzję o ich naprawie pozostawiono mnie. Koszt części był mi przedstawiony, jeszcze przed decyzją o ich wymianie. Terminowo też nie było źle bo dzwoniłem w...",
Sid, VOLVO s60
"Wizyta udana. Przyjechałem z tajemniczymi stukami, których w innym warsztacie nie mogli zlokalizować. Niestety okazały się być panewką, ale o nietypowym zachowaniu. Byłem informowany o każdym następnym kroku i kosztach. Pod telefonem prawie zawsze ktoś był dostępny. Na koniec dostałem uszkodzone części i opinię o tym co mogło być powodem i...",
Krzysiek, Ford Mondeo MK3 2004 2.0 benzyna
Kompleksowe naprawy mechaniczne całodobowo w nagłych przypadkach. Przeglądy, naprawy, wymiany. Od A do Z Regeneracje: Przekładni kierowniczych, rozruszników, alternatorów itp. Wymiany: Rozrządy, układy hamulcowy, zawieszenia, układy...
"W każdej kategorii najwyższe noty. Warsztat Pana Marcina znalazłem w netcie, kierując się pozytywnymi opiniami. Miałem problem z przepustnicą w focusie 1.6 tdci, a właściwie taka była diagnoza innego warsztatu. Obdzowniłem sklepy. Brak takiego towaru. Ponoć w tym modelu to się nie psuje. Chwila namysłu - trzeba to potwierdzić. Piątek...",
Adam, Ford focus 1.6 tdci 90KM
Zajmujemy się pełną mechaniką, elektroniką oraz klimatyzacją. Naszą specjalizacją jest przerabianie aut sprowadzonych z USA. Mozliwość płatności Blikiem, Zapraszamy!
"Pierwszy znany mi mechanik godny całkowitego zaufania. Korzystałem z jego usług wielokrotnie. Zawsze celne diagnozy, zawsze szybkie rozwiązanie problemu za przystępne pieniądze. Stały kontakt telefoniczny, zawsze wiadomo co, jak i kiedy. Polecam zdecydowanie.",
Piotr, Ford Focus
Warsztat GERMAN-CAR AUTO KLINIKA Oferujemy: -Naprawy główne i bieżące -Wymiana oleju -Układy wydechowe -Spawanie plastiku -Mechanika pojazdowa -Renowacja lakieru -Polerowanie lamp -Konserwacja...
"Szybko i profesjonalnie przyjemna obsługa polecam nożna śmiało zostawić pojazd ",
Grego 10, BMW 530
"Fachowa i kompetentna obsługa na stacji diagnostycznej. Dodatkowo mycie auta po przeglądzie gratis. Polecam ! ",
Maciek, Seat Leon
"Szybka i miła obsługa. Fachowa robota. Jestem bardzo zadowolony. Szok, że takie wgniecenia da się usunąć i nie ma po nich śladu. W innej firmie zaśpiewali sobie 3 razy tyle za szpachel. Polecam.",
Patryk, Hyundai i30
"Fachowa obsługa za dobra cenę.Pełny profesjonalizm serdecznie polecam ten warsztat.",
Joanna, Ford Mondeo
"Szczerze warsztat warty uwagi szybko sprawnie i co najważniejsze dobrze . Kontakt z mechanikiem na poziomie bardzo dobrym z przyjemnością przyjeżdżam autem gdy coś się dzieje i wiem że gdy go odbiorę będzie w stanie idealnym polecam z całego serca :).",
Dominik , Audi A6 C6
"Witam .
W kwietniu w tm warsztacie robiłem nową mape do Ford Focus 1,8 tdci ze 115 koni otrzymałem 141koni i 340Nm.auto jest fenomenalne.Cały czas pod nogą stały zapas mocy .Bardzo polecam warsztat .Te negatywy to chyba od kierowców kupujacych okazje z przebiegiem ok 150 tys.
Jeszcze raz polecam.",
Sławek od Kuby , Ford Focus 1,8 TDCI
"Ciut taniej niż w ASO ale jakość na wyższym, poziomie.
Na pewno nie jest to serwis dla tych, którzy chcą opanować problem "jako-tako", jak najniższym kosztem i zlikwidować go na jakiś czas. RS Serwis ma inną filozofię działania od 99% warsztatów stąd negatywne opinie ze strony niektórych klientów. Oni likwidują problem na stałe, w 100% i przy...",
Maseratti, Ford S-Max 1.8 diesel [2008]
Firma SENSO DRIVE Mechanika oferuje usługi w zakresie : - napraw i diagnostyka skrzyń półautomatycznych Senso Drive ( Citroen Peugeot) - naprawa manualnych skrzyń biegów - kompleksową naprawę i diagnostykę samochodów grupy VAG "...
"Hi..we had a troubles with Ford Kuga on Sunday in Wroclaw. We called to Mr. Artur and during 2hours car was ready for journey. Very good and kind service provide by SOS STR8 24/7. Thx a lot, Pavel Skarabela",
Pavel Skarabela, Ford Kuga
"Od lat naprawiamy u chłopaków nasze dwa auta, jedną taksówkę i jedno auto rodzinne. Zawsze możemy liczyć na szybką naprawę. Nigdy nie odmówili, nawet jak nie było terminów. Zawsze pomogli. Polecamy każdemu kto ceni sobie uczciwy, rzetelny serwis. ",
Tim, Ford Mondeo St220
"Wszystko przebiegło sprawnie i tak jak mnie poinformowano. Na plus zdecydowanie zasługuje fachowa obsługa i dobre podejście do klienta, a przy tym dobre ceny.
Zdecydowanie polecam!!",
Michał , Renault Laguna 1.5 tdci 2008
"Szybko zdiagnozowana usterka. Sprawnie został w moim Renault wymieniony przegub zewnętrzny. Konkretny mechanik. Polecam.",
Pan Andrzej, Reanult Laguna
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam