"Oddałem samochód z uszkodzoną klimatyzacją rano, do odebrania był po kilku godzinach. Bardzo dobra obsługa, po oddaniu samochodu dostałem protokół przyjęcia. Dostałem gwarancję na wymienioną sprężarkę, starą też mogłem zabrać, dają fakturę bez problemów (nie jak w innych warsztatach zaczynają doliczać VAT). Ceny trochę wyższe niż w pozostałych...",
Paweł, Citroen C4 II
"Witam wszystkich co czytają te komentarze napisze krótko warsztat bardzo dobry, naprawa szybka i oczywiście wykonana tak jak należy mam porównanie co do innych Wrocławskich warsztatów i szczerze mówiąc jeden z lepszych warsztatów. Zdecydowanie polecam",
Grzegorz P, Volkswagen Garbus
"Zdecydowanie polecam, dobry kontakt, szybka naprawa, przyzwoita cena, chłopaki znają się na rzeczy. Nie tylko zrobili mi zawieszenie i hamulce, ale również naprawili przy okazji usterkę elektroniczną / od dawna świeciła mi kontrolka silnika/ którą już od dawna żaden inny zakład nie umiał mi zdiagnozować i usunąć.",
Łukasz, Seat toledo
"Bardzo profesjonalne, rzetelne i uczciwe podejście do zgłoszonej usterki. Poza tym ekipa zdiagnozowała szereg innych elementów stwarzających zagrożenie w czasie jazdy. Polecam w 100%!!!!",
Bartek , Citroen Xantia II 2000r 2.0 HDI 90KM DIESEL
"Opinie dodaje po kilku wizytach. Czas usługi zazwyczaj zależy od tego jaki akurat panowie maja natłok pracy. Praca zawsze wykonana rzetelnie i uczciwie. Z całym sercem polecam",
Stefan, Citroen
"Postawili dobrą diagnozę i przywrócili sprawność w moim citroenie. Na koniec dałem się namówić na zwiększenie mocy i nie żałuję ! :) Polecam ! Pozdrawiam Panowie !",
Karczewski, Citroen C5
"Warsztat godny polecenia,naprawa wykonana błyskawicznie.Obsługa bardzo miła,profesjonalna.Ceny adekwatne.Gorąco polecam",
Piter, Ford Focus
"W moim audi Pan Grzegorz wymieniał mi wadliwy licznik i pełny FIS, czego inni nie chcieli się podjąć. Wszystko działa perfekcyjnie, dodatkowo naprawił wyświetlacz w którym nie było kilku linii. Polecam",
Paulina, Audi
"Przyjechałem do warsztatu ze stukaniem w zawieszeniu w busie.
Ekipa wykonała naprawę w ciągu doby i wszystko jest ok.auto jak nowe.
Zdecydowanie polecam ten warsztat.
Miła i konkretna obsługa.",
ZDZISŁAW, Citroen Jumper
"Ponad 500 km od domu . A tu tak pozytywnie przyjety. Auto naprawione koszt naprawy jak na expres i miasto super! Polecam !! ",
Krystian krenski, Citroen
"To mój pierwszy warsztat z którego wyjechałam zadowolona. mechanik szybko i trafnie zdiagnozowali problem stukania w zawieszeniu. Po wymianie tulei wahaczy i końcówki drążka wyjechałam z Warsztatu naprawionym autem. Muszę jeszcze podkreślić bardzo dobry kontakt między warsztatem a klientem. O wszystkim byłam informowana , co i za jaką kwotę...",
Siwa , Opel insygnia
"POLECAM SERWIS WYMIANY OPON ,PROFESJONALNA OBSŁUGA NA SAMYM WEJŚCIU DO SERWISU , OBSŁUGA BARDZO MIŁA , SZYBKA WYMIANA OPON. MIEJSCE GODNE POLECENIA. JAK DŁUGO BĘDĘ POSIADAŁ AUTO TO ZAWSZE BĘDE KORZYSTAŁ PAŃSTWA USŁUG .POZDRAWIAM TAK TRZYMAJCIE DALEJ JEST SUPER",
PIOTR, CITROEN C3
"Szybko, tanio i co najważniejsze dobrze wykonana robota. Polecam jak najbardziej! :) ",
Zadowolina, Volkswagen
"Od kilku lat naprawiam swoje oba autka u Pana Rafała. Zawsze można się dogadać, uprosić termin, najważniejsze, radzą sobie z każdą usterką i awarią. Super, polecam.",
Marek Klimatyzacja
godziny pracy: od pn do pt 8:00 - 16: 00
Centrum Usuwania Wgnieceń w Custom Center. - NOWY PUNKT Znajdujemy się w środku Wrocławia na ulicy PRZEDMIEJSKIEJ 1. Ulica boczna Legnickiej, za stacją BP, restauracja McDonalds i TGG. Jesteśmy długoletnią firmą, działająca w branży...
We speak English, Polish, Russian, Ukrainian
Oferujemy usługi związane z mechaniką ogólną i precyzyjną dla samochodów osobowych wszystkich marek. U nas wykonasz kompleksowe naprawy w uczciwej cenie. Mamy 4 stanowiska i dokładamy wszelkich starań, żeby naprawy były wykonane możliwie...
Zapraszamy do nowo otwartego warsztatu na ul. Kolbuszowskiej 3. Oferujemy szeroki zakres usług. Każdy klient jest traktowany u nas wyjątkowo.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady