AV_serwis to nowoczesny warsztat samochodowy, który łączy szeroki zakres usług z dbałością o detale i wygodą klienta. Specjalizujemy się w: — kompleksowej mechanice i diagnostyce (w tym regeneracja DPF/EGR, naprawa zawieszenia, obsługa...
"Zgłosiłem się do Pana Krzysztofa na regenerację przekładni kierowniczej, usługa wykonana w 2 dni, bezproblemowo i fachowo. Niedługo po tym padło mi sprzęgło, nie miałem wątpliwości gdzie udać się na wymianę. Minęło już przeszło pół roku od wymiany, kolejne kilometry za mną, samochód bez zarzutu. ",
Bartosz, Citroen XantiaII
"Wszystko w jak nalepszym porządku.
Miałem Problem z Samochodem nigdzie nie potrafili zdiagnozować usterki i tak tułałem się od warsztatu do warsztatu i znajomy mechanik mówił mi żebym jeszcze tutaj podjechał i co?? i auto zagadało. Wcześniej nie mogłem odpalić a jak już odpalił to nierówno chodził. Polecam Warsztat i Sklep, bo naprawde jest...",
Inferno
"Pan Łukasz szybciutko rozprawił sie z moim w212 :-) Nawet w cenie diagnostykę zrobił. Polecam !",
d1pany, MB w212
"Chciałem podziękować za naprawe mojego samochodu w szybkim tempie co do umiejetności chylę czoła , młode chłopaki dobrze znają temat , polecam w ciemno ",
paweł87, mercedes b klasa
"Szybko, fachowo i konkretnie. To mi się podoba! Cena nie zwala z nóg, a nawet gdyby było trochę drożej, to i tak bym się skusił, bo warto!
Polecam! ",
Tkacz, audi a4
"Super warsztat, miła obsługa, znają się na żeczy, ceny nie są wysokie. Diagnoza braku chłodzenia w moim autku wykonana szybko, już na wstępie otrzymałam jasne ukierunkowanie co jest przyczyną i faktycznie po 2h wymieniona część i problem zniknął :) W końcu zima idzie a ogrzewanie potrzebne ! Polecam!",
Jaonna, Ford Focus 1.8tdci
Pracujemy od poniedzialku do piątku od 8 do 16,30 w soboty od 9 do 13 ...
"Polecam :) Kilka godzin po tym jak zostawiłem samochód zostałem poinformowany telefonicznie o tym co należy zrobić i jakie będą koszty. Obsługa była miła i profesjonalna, wszystko zostało załatwione bardzo szybko. Zdecydowanie jeden z lepszych warsztatów, w którym byłem.",
Massoti, Renault Clio
"Dobrze wykonana praca, szybko i solidnie. Polecam ten warsztat nie zdzierają z człowieka :-)",
kass93, Seat Leon
"Naprawy zostały wykonane 28.04.2017 r. więc za wcześnie definitywnie oceniać jakość ich wykonania ponieważ od chwili naprawy przejechałem zaledwie kilkanaście kilometrów, ale tak na "oko" wydaje się że usługa została wykonana solidnie.",
Lech Gierak, Mazda Premacy 2001 r.
"Miła szybka i fachowa obsługa serdecznie polecam. ",
Sławek, Ford
"Wrzuciłem 2 Bmw do ogólnego przeglądu i naprawy usterek przed sprzedażą. Szybko naprawili usterki, auta wypucowane i wyprane na 5 . Polecam ",
Marcin, Bmw
MKM Serwis powstał z pasji do aut i ich naprawy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie, naprawie oraz obsłudze aut, które jest poparte branżowymi szkoleniami i wieloletnią praktyką w zawodzie. Posiadamy odpowiedni sprzęt i...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady