"VW Passat 1.9 TDI brak mocy w całym zakresie . Zadzwoniłem i praktycznie zaraz mogłem podjechać do warsztatu .Pan Małyska spokojnie wysłucha klienta , bierze komputer i sprawdza wszystko w milczeniu , następnie stawia diagnozę i wymienia część. W moim przypadku był to czujnik ciśnienia .Jest małomówny . Mówi tylko konkrety , nie zgaduje ,...",
N Z, Passat 1.9 TDI 130 Km
Oferujemy pełną mechanikę pojazdową, w tym montaż haków holowniczych, serwis klimatyzacji, wymianę opon itd. Mamy 3 stanowiska. Każdą naprawę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i fachowo. Zapraszamy do naszego komfortowego biura.
"Witam!
Wstrzymywałem się przez jakiś czas z wystawieniem komentarza, ponieważ chciałam pojeździć i sprawdzić czy po drodze coś nie wyjdzie. Tuning i wywalenie filtra sadzy zrobione profesjonalnie. Mogę powiedzieć, że auto odżyło, a przy okazji nie muszę już myśleć o tym zakichanym DPF-ie. Szczerze polecam",
Marcin, Ford Mondeo IV
"Gorąco polecam ten warsztat:)
Świetne, pełne profesjonalizmu miejsce. Pracownicy rzetelnie i fachowo podchodzą do swoich obowiązków. Sprawnie i szybko naprawiono mój samochód a ponadto służono mi kompetentną radą i pomocą.
Przy okazji, podczas naprawy auta można napić się tam pysznej kawy:)
Od tej pory naprawiam swój samochód tylko w...",
Iza, Ford fiesta
"polecam ten serwis wspaniali fachowcy którzy chcą i lubią zajmować się samochodami dzięki czemu usługa jest na najwyższym poziomie",
Sebastian Buda
"Jestem bardzo zadowolony tak z usługi jak i z wyjaśnień i porad jakich mi udzielił Pan Sosnowski. Mogę tylko polecić.",
S. Giemza, Nissan Primera
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam. Mam problem z kia rio 2012r. Dokładnie problem z 2 biegiem ciężko wchodzi. Bieg na zgaszonym i odpalonym aucie wchodzi super tylko podczas jazdy jest problem i tylko z 1 na 2. Reszta biegów wchodzi płynnie. Mógłbym prosić o jakieś rady co może być przyczyną
Dzień dobry, Posiadam samochód Kia pro cee'd 2009 2.0 Crdi optimum+. Skrzynia biegów w tym samochodzie jest 5 biegowa, natomiast widziałem na internecie 6 biegowe. Czy opłaca się wymieniać skrzynie biegów, czy jest to skomplikowane i bardzo kosztowne? Pozdrawiam
Witam. Problem to zgrzyty przy redukcji z 3 na 2 bieg, mozliwosc przelaczenia przy malej predkosci. pozostale zmiany ok. Co to może być?
Witam w kia ceed 1.6 crdi problem ze wstecznym otóż na zimnym odpalonym silniku bieg ładnie lekko wchodzi a gdy juz sie zagrzeje to niechce wejść zgrzyta nieda go sie włożyć co może być powodem tego,dodam ze podczas jazdy wszystkie biegi wchodzą lekko. Czy sprzęgło do wymiany?dziękuje