"ja uważam że to jest bardzo dobry mechanik moze nie za tani ale bardzo solidny ",
Leszek, Rover 45
"byłem w Koszalinie przelotem, wymiana rolki, szybko i po bardzo dobrej cenie.... polecam. ",
Tomas, Astra 2
"Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Wszystko poszło sprawnie, polecam",
Ewelina, Seat Leon
"Usterka dotyczyła systemu samoregulacji tłumienia zawieszenia ADS. Jeździłem z tym problemem po różnych lokalnych "znachorach" z dramatycznie słabymi rezultatami. Wszyscy nastawieni na wymieniać, wymieniać i wymieniać. W tym serwisie Właściciel od razu wzbudził moje zaufanie. Wie co mówi i "nie zmyśla" dziwnych historyjek. Samochód trochę tam...",
Marcin, Mercedes W140 S600
"Przyjechałem z rekomendacji kolegi z pracy i przyznaję fachowa obsługa. Polecam ",
Seba79, Seat Toledo
"!Miałem tylne szczęki hamulcowe do wymiany. Okazało się, że na wykończeniu jest również lewe tylne łożysko - trzeba było wymienić. Naprawa przebiegła sprawnie i fachowo. Cena bardzo umiarkowana. Wszystko jak należy. Polecam",
Paulina , Fiat Panda
"warsztat godny polecenia po telefonie do firmy podstawiono autolawete zabrano moje auto do warsztatu przedstawiono kosztorys i czas naprawy. Dwa dni pozniej cieszylem sie sprawnym autem.
SZCZERZE POLECAM",
TADEUSZ, SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
"Szybkie terminy, bez naciągania kosztów, rzetelna diagnostyka.Polecam!Ja serwisuje tam dwa auta i jestem zadowolony.",
bbroda, renault
"Wymiana oleju i filtrów, przegląd oraz wymiana sworzenia wahacza lewego . Jestem bardzo zadowolona z usługi. Pan konkretny i rzetelny. Polecam",
Mag, SEAT Ibiza 1,2 TSI fr benzyna 2013
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w mojej cordobie Vario 1.6 benzyna z roku 1999, mam problem ze skrzynią biegów, na zimnym silniku biegi wchodzą normalnie jak należy, po rozgrzaniu wchodzą ciężko, co to oznacza?
Witam w moim seat ibiza z 2000r jest problem z lewarkiem zmiany biegów ma luzy i ciężko wbić 3
Witam, jako że jestem świeżym kierowcą postanowiłem zadać pytanie na tej stronie. Jakiś czas temu pojawił się problem i około prędkości 60kmh pojawiał się hałas i wibracje w kabinie i ciężko powiedzieć skąd pochodził bo niosło po całym aucie. Powiedziano mi że to nowe opony lub zostały źle...