"ja uważam że to jest bardzo dobry mechanik moze nie za tani ale bardzo solidny ",
Leszek, Rover 45
"byłem w Koszalinie przelotem, wymiana rolki, szybko i po bardzo dobrej cenie.... polecam. ",
Tomas, Astra 2
Auto Serwis ELITE – Profesjonalizm i Pasja do Motoryzacji w Koszalinie Auto Serwis ELITE, mieszczący się przy ul. Morskiej 60, lok. 24/1 w Koszalinie, to miejsce, gdzie doświadczenie łączy się z pasją do motoryzacji. Oferujemy kompleksowe usługi...
"Bardzo dobry serwis. Utrzymuje mój samochód w stanie nienagannym. ",
Marcin, Mercedes C270CDI
"Jestem zadowolony z usługi, koszt trochę zawyżony z uwagi na opłatę utylizacyjna, gdyż dostarczyłem własny olej i filtr, ale poza tym wszystko w porządku.",
daario, Mitsubishi ASX 2012 1,6 benzyna
"!Miałem tylne szczęki hamulcowe do wymiany. Okazało się, że na wykończeniu jest również lewe tylne łożysko - trzeba było wymienić. Naprawa przebiegła sprawnie i fachowo. Cena bardzo umiarkowana. Wszystko jak należy. Polecam",
Paulina , Fiat Panda
"Warsztat wykonał usługę szybko i sprawnie no i przy okazji poinformował mnie o zbliżających się rzeczach, które są do naprawy czy też wymiany. Zostały mi od razu przedstawiony kosztorys. Dodam, że miła i fajna obsługa. Śmiało Polecam",
Dawid
"Szybkie terminy, bez naciągania kosztów, rzetelna diagnostyka.Polecam!Ja serwisuje tam dwa auta i jestem zadowolony.",
bbroda, renault
"Szybko, konkretnie i najtaniej na rynku. Miły Pan, który doradził i nie cwaniakował, jak w większości warsztatów. Polecam",
Artur, Mitsubishi L200
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?