"ja uważam że to jest bardzo dobry mechanik moze nie za tani ale bardzo solidny ",
Leszek, Rover 45
"byłem w Koszalinie przelotem, wymiana rolki, szybko i po bardzo dobrej cenie.... polecam. ",
Tomas, Astra 2
Auto Serwis ELITE – Profesjonalizm i Pasja do Motoryzacji w Koszalinie Auto Serwis ELITE, mieszczący się przy ul. Morskiej 60, lok. 24/1 w Koszalinie, to miejsce, gdzie doświadczenie łączy się z pasją do motoryzacji. Oferujemy kompleksowe usługi...
"Usterka dotyczyła systemu samoregulacji tłumienia zawieszenia ADS. Jeździłem z tym problemem po różnych lokalnych "znachorach" z dramatycznie słabymi rezultatami. Wszyscy nastawieni na wymieniać, wymieniać i wymieniać. W tym serwisie Właściciel od razu wzbudził moje zaufanie. Wie co mówi i "nie zmyśla" dziwnych historyjek. Samochód trochę tam...",
Marcin, Mercedes W140 S600
"Mile zaskoczony wizytą u mechanika! Rano oddałem samochód w ten sam dzień otrzymałem diagnozę co boli samochód następnego dnia auto już było zrobione. Polecam!",
Prokopowicz, Hyundai i40 1.7 cRdi high 136km 2012
"!Miałem tylne szczęki hamulcowe do wymiany. Okazało się, że na wykończeniu jest również lewe tylne łożysko - trzeba było wymienić. Naprawa przebiegła sprawnie i fachowo. Cena bardzo umiarkowana. Wszystko jak należy. Polecam",
Paulina , Fiat Panda
"warsztat godny polecenia po telefonie do firmy podstawiono autolawete zabrano moje auto do warsztatu przedstawiono kosztorys i czas naprawy. Dwa dni pozniej cieszylem sie sprawnym autem.
SZCZERZE POLECAM",
TADEUSZ, SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
"szybko i bezproblemowo właściciel omiawia usterkę i przectawia możliwości jej usunięcia.",
Jaca, Skoda octavia 2 1,9 TDI 2008
Auto Serwis Viking w Koszalinie to miejsce, gdzie otrzymasz kompleksową opiekę nad swoim samochodem. Nasi wykwalifikowani mechanicy samochodowi zapewniają profesjonalne naprawy, serwis klimatyzacji oraz precyzyjną diagnostykę komputerową....
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?