"super,może nie tanio ale dobrze.Mają sprzęt i wiedze.POLECAM",
SZOGUN
"byłem w Koszalinie przelotem, wymiana rolki, szybko i po bardzo dobrej cenie.... polecam. ",
Tomas, Astra 2
"Bardzo uprzejmi i uprzejmi pracownicy, szybko i wysokiej jakości, bardzo mi się podobało, polecam ",
Ivan , BMW1
"Bardzo dobry serwis. Utrzymuje mój samochód w stanie nienagannym. ",
Marcin, Mercedes C270CDI
"Jak najbardziej polecam, uczciwe i profesjonalne podejście do klienta.Za każdym razem byłam informowana o kosztach, nawet gdy chodziło o uszczelkę za 20 zł. Mega profesjonalizm kierownica owinięta streczem, siedzenie zabezpieczone. Polecam gorąco.",
Kasia, BMW
"!Miałem tylne szczęki hamulcowe do wymiany. Okazało się, że na wykończeniu jest również lewe tylne łożysko - trzeba było wymienić. Naprawa przebiegła sprawnie i fachowo. Cena bardzo umiarkowana. Wszystko jak należy. Polecam",
Paulina , Fiat Panda
"warsztat godny polecenia po telefonie do firmy podstawiono autolawete zabrano moje auto do warsztatu przedstawiono kosztorys i czas naprawy. Dwa dni pozniej cieszylem sie sprawnym autem.
SZCZERZE POLECAM",
TADEUSZ, SKODA OCTAVIA 1.9 TDI
"Co było do zrobienia, zostało zrobione. Ceny nie wygórowane, także polecam!!!",
Jarek, Bmw E36 sedan
"Wizytę zarezerwowałem na poniedziałek na godzinę 13:00. Panowie w ciągu niespełna 30 minut wymienili oraz wyważyli koła. W warsztacie czysto i schludnie. Obsługa na najwyższym poziomie. Cena usługi jak najbardziej na plus. Zdecydowanie polecam ten warsztat samochodowy! ",
Tomek, Bmw Seria 1, 116D
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Hej, Mam problem z wsteczny biegiem, chciałem szybko wbić wsteczny i nie da się to wbić tak jakby coś wyskoczyło ale przy samy lewarku, pozostałe biegi działają bez zarzutu. Z tym też nie było problemu do tej pory ... :):) co to może być? Jak mocno się docisnie ten wsteczny i trzyma lewarek...
Mam problem z manualną skrzynią biegów (GS6-45DZ) do BMW F30 320d z 2012 r. Problem został zdiagnozowany, a mianowicie do wymiany jest łożysko tej skrzyni no i oczywiście uszczelniacze. Problem w tym że mój poprzedni mechanik który próbował ją naprawić nie mógł dostać tego łożyska, bo...