"Bardzo profesjonalna, szybka i tania naprawa , polecam!",
Anonim, Mercedes
"Polecam bardzo szybka mila obsluga a przede wszystkim niskie ceny. Polecam",
Marcin, Opel Vectra C
"Do warsztatu trafiłem przypadkiem z internetu szukając w okolicy zakładu który za rozsądną cenę podjąłby się konserwacji podwozia. Ponieważ dbam o samochód a właściciel zakładu wydał się osoba kompetentną i uczciwą dołożyłem do tego jeszcze wymianę tarcz i klocków, malowanie wlotu powietrza na masce . Jeżeli chodzi o części to zostały założone...",
cool_lech, Mitsubishi Outlander I Turbo
"Polecam ten warsztat.Naprawiałem Pajero III świeżo po kupnie,zawieszenie,silnik itp..Auto śmiga bez problemu.Wszystko na oryginalnych częściach.Polecam 10/10 !",
Marcin, Mitsubishi Pajero III
"Witam.
Pierwszy raz odebrałem samochód, który po naprawie w warsztacie był mniej popsuty niż przed nią. Obsługa poinformowała dokładnie o bolączkach auta.. Bardzo dobry kontakt z obsługą warsztatu. Rachunek zapłaciłem za rzeczywiście przeprowadzoną naprawę, nie próbowano mnie naciągnąć na dodatkowe koszta.
Wady: Mała poczekalnia dla...",
Szybki, VOLVO
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?