"Oby więcej takich warsztatów! Trafiłam tam przez pomyłkę, ale nie żałuję.
Szybko, fachowo i tanio. Obsługa miła i sprawna. Polecam jak najbardziej.",
Ver., Volkswagen
"Polecam serdecznie. Terminy się o wiele skróciły niż kiedyś. Gdy nie ma potrzeby wymiany części to ich nie wymieniają i nie naciągają na koszty . Polecam jeszcze raz !!!!!!",
Góral, Tojota Avensis T27 2008r
"Moje autko niestety umarło na mieście :( na szczęście po jednym telefonie do firmy Gregor zostało scholowane, zdiagnozowane i dość szybko naprawione w satysfakconującej mnie cenie. Także szczerze polecam ten warsztat, ja napewno będę ich stałym klientem.
pozdr Loki",
Loki, Seat Ibiza