"Oby więcej takich warsztatów! Trafiłam tam przez pomyłkę, ale nie żałuję.
Szybko, fachowo i tanio. Obsługa miła i sprawna. Polecam jak najbardziej.",
Ver., Volkswagen
"Polecam bardzo szybka mila obsluga a przede wszystkim niskie ceny. Polecam",
Marcin, Opel Vectra C
"polecam ten warsztat posiadaczą aut japońskich
jestem zadowolony z naprawy jak i wiedzy
najepszy warsztat od auto MItsubishi na Mazowszu
naprawiałem Outlandera II 3,0 V6 stukające panewki
silnik naprawiony ,oryginalne części polecam
samochód znowy przynosi radosć z jazdy ",
LADY W-WA, MITSUBISHI OUTLANDER 3,0 MIVEC 161 KW
"Moje autko niestety umarło na mieście :( na szczęście po jednym telefonie do firmy Gregor zostało scholowane, zdiagnozowane i dość szybko naprawione w satysfakconującej mnie cenie. Także szczerze polecam ten warsztat, ja napewno będę ich stałym klientem.
pozdr Loki",
Loki, Seat Ibiza