"Pełen profesjonalizm, wszystko konkretnie i na czas, cena naprawdę niska, samochodów na warsztacie pod dostatkiem . Uczciwie polecam! ",
Mariusz, Renault Espace 2005r
"miałem problem z odpalaniem mojego golfa 1,9 T D I ,byłem u 2 mechaników i obydwaj chcieli wymienić mi pompo wtryski ,pojechałem do danego warsztatu i skończyło się na wymianie zestawu uszczelek do wtryskiwaczy i po sprawie .zestawy nie były tanie ale za to naprawa była ok a samochód odebrałem na drugi dzień .
Warunki jak w większości...",
Tomasz, VW GOLF V
"JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z USŁUG FIRMY BAKARA ZE WZGLĘDU NA WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUGI .A CENA JEST ODPOWIEDNIA ZA WYSOKĄ JAKOŚĆ OBSŁUGI ",
STAŁY KIJENT, OPEL OMEGA B
"Byłem na sprawdzeniu auta przed zakupem, auto Peugeot 508, wszystko fachowo i rzetelnie sprawdzone. Szczerze polecam!",
Zbyszko67