"Witam godny polecenia warsztat . miła obsługa naprawa szybko i fachowo.
bardzo polecam .",
Bar Latajacy Smok , opel wektra 19cdti 2005r
"Polecam bardzo.Miałem awarię paska klinowego tuż przed zjazdem na S5.Po znalezieniu tego warsztatu i opisaniu sprawy przyjechał bardzo miły Pan i po stwierdzeniu że pasek który posiadam jest za krótki wrócił do miasta załatwił odpowiedni pasek przyjechał do mnie po raz drugi założył pasek i tym sposobem mogłem jechać dalej.Kilka warsztatów...",
Adam, Renault Mascot
"Rzetelnie przeprowadzone ględziny samochodu przed zakupem. Bazując na opiniach o warsztacie w internecie nie zawiodłam się. Samochód do kupienia znalazłam na Otomoto w Gnieźnie, oddalonym ode mnie 200 km. Pan Jakub przeprowadził ogędziny bez mojego udziału i telefonicznie poinformował mnie o stanie samochodu. Oględziny odbyły się dzięki...",
Zofia i brat, Kia Ceed