"Profesjonalne i kompleksowe podejście do naprawy usterki.",
Paweł , Skoda Octavia 1.9 tdi disel 2016
Zajmujemy się: Wulkanizacją sprzedaż montaż opon: osobowe dostawcze ciężarowe Prostowanie felg alu i stal. Klimatyzacja od A do Z serwis oraz wszelkie naprawy Elektromechanika Mechanika rozrządy hamulce zawieszenia...
"bardzo dobra i szybka naprawa:) promocyjne ceny ogólnie opinia bardzo dobra polecam serdecznie..",
anka
"Usługa wykonana "ekspresowo" a przede wszystkim rzetelnie !!! Nic nie zostało zrobione bez konsultacji i wstępnej wyceny - nic na siłę !!! Obsługa bardzo miła i z uśmiechem na twarzy : )
Polecam gorąco.",
Szalona Becia, Skoda Fabia
"Polecam tego mechanika fachowa diagnoza szybka naprawa realne ceny",
borek, mercedes s-klasa
"Polecam. Wszystko było gotowe na czas i tak jak się umawialiśmy. Bardzo dobra cena świetna obsługa, mechanik zna się na rzeczy. ",
Roksi , A4
"Polecam warsztat M-Serwis , kilkukrotnie korzystając z usług tego warsztatu byłem mile zaskoczony podejściem do tematu . Naprawy szybkie i skuteczne .",
Wojtek , Bmw E38 740
"Jestem zadowolony z usługi. Profesjonalma i niedroga. Będę korzystał z tego warsztatu./
Polecam.",
Henryk, Mercedes Benz S350 Benzynowy na gaz 2007
"Miła obsługa, niski koszt oraz wysoka jakość usług.",
Kabi, Skoda Rapid
"Szybko i sprawnie wymieniono zużyte elementy. Samochód jeździ jak nowy. POLECAM !",
Kristoof, Opel Frontera B 2.2 DTI
"Naprawa wykonana perfekcyjnie. Urządzenia warsztatowe, lakiernia i mechanicy na najwyższym poziom. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie jakość i fachową naprawę.",
Marek
"Znają się "na rzeczy".Serwisowałem wcześniej u kilku mechaników ale coś zawsze było nie tak. Dopiero tutaj jestem zadowolony i jak narazie nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam!!!",
piotr, jeep
"Trafiłem do tego warsztatu pierwszy raz z polecenia pewnego taksówkarza. Nie będę opisywał szczegółowo awarii, która mi się przytrafiła. W warsztacie usunięto problem, kiedy jednak okazało się, że nie to było przyczyną awraii, zwrócono mi pieniądze i polecono kogoś, kto to zrobi. Przez cały czas, kiedy mój samochód był u warsztacie, miałem...",
leszek.kulinski, Mazda 6
"Jestem klientem tego warsztatu samochodowego od ponad 10 lat.
Pracują tam sami profesjonaliści. Mam do nich 100 % zaufanie.
Zdecydowanie polecam.",
Mirko, Skoda Octavia
"Polecam,bardzo profesjonalna obsługa.Wymieniono na nowy przełacznik kierunkowskazów/",
Anna, Skoda Octavia 1
"Solidna firma, każdemu polecam. Naprawiam tam samochody od lat i zawsze jestem zadowolony ",
CzarnyOlek, Mercedes Sprinter
"Od kilkunastu lat wykonuję obsługę samochodu w zakresie wyważania kół, geometrii 3D, klimatyzacji, układu hamulcowego, zawieszenia, Warsztat cały czas trzyma poziom, co bardzo doceniam. Nie zdarzyło mi się, bym wyjechał niezadowolony lub coś wyszło po czasie. W ten sposób dziękuję za dobry wieloletni serwis samochodu.",
Czerwona Octavia, Skoda Octavia 2FL
"Serwisuje w tym warsztacie swoją Skode Octavie i jestem z warsztatu i pracujących tam ludzi bardzo zadowolony.
Przez 4 lata warsztat zajmował się prozaicznymi sprawami jak wymiana oleju i filtrów, wymianą klocków, ale wymieniał również uszczelkę pod głowicą, co wiązało się również z paroma innymi pracami.
Obsługa jest fachowa, są świetnymi...",
Hawranek, Skoda Octavia 2001
"Szybko, profesjonalnie, tanio. Przemiła obsługa klienta, każda naprawa wytłumaczona tak, że nawet osoba zielona w temacie motoryzacji wszystko zrozumie bez problemu",
Justyna, Audi A3, Renault Megane, Citroen C5
"Cena konkurencyjna na rynku. Chłopaki znają się na rzeczy, polecam!",
karol, LINDE
"Profesjonalne podejście do klienta , bardzo szybka naprawa ,auto zastępcze do dyspozycji , po naprawie samochód doczyszczony profesjonalnie naprawiony.
Polecam Serdecznie.",
Rafał, Skoda Rommster
"POLECAM !!! NIE ZNAM TAKIEGO DRUGIEGO WARSZTATU , MAJĄ NA MIEJSCU PRAWIE WSZYSTKO, ZROBIŁEM U NICH PRZEGLĄD OKRESOWY , DODATKOWO ZROBILI MI POLERKĘ AUTKA. DUŻYM PLUSEM JEST WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW!!!",
pIOtR, AUDI
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
skoda roomter 2007 silnik 1.2 fsi mam problem z biegiem 2 i 4 wchodzą po drugim razie wymieniłem olej , wysprzeglik ,odpwietrzyłem sprzegło ,wyregulowałem biegi i dalej jest to samo .Czy trzeba bedzie wyciagacc skrzynie ?
Witam mam pytanie czy zostawienie auta na biegu (niesprawny ręczny) na wzniesieniu może psuć skrzynie biegów?
W mojej skodzie fabi 1.2 HTP z 2009 r bardzo słychać pracę skrzyni biegów- jest to po prostu takie wycie , czym niższy bieg tym głosniej słychać, co może być przyczyną?
Mam Skodę Roomster Scout rok 2008 1,9 TDI 105 km silnik bsw padła mi skrzynia JXZ jaka inna skrzynie mógłbym wstawić do tego silnika ?o jakich innych kodach mogę wstawić czy musi być taka sama?