"Sprawnie, szybko i bezproblemowo przełożone i wyważone opony, polecam",
Hbrtt, Kia Cee'd 1.6 2016
Bawaria Doktor – Serwis BMW Częstochowa | Alternatywa dla ASO Bawaria Doktor to specjalistyczny serwis BMW w Częstochowie, stworzony dla kierowców, którzy oczekują jakości na poziomie autoryzowanej stacji obsługi, ale bez wysokich kosztów....
Zajmujemy się: Wulkanizacją sprzedaż montaż opon: osobowe dostawcze ciężarowe Prostowanie felg alu i stal. Klimatyzacja od A do Z serwis oraz wszelkie naprawy Elektromechanika Mechanika rozrządy hamulce zawieszenia...
"perfekcijna szybka i profesjonalna obsługa i bardzo przystępna cena polecam",
daru, bmw e46
"Rzetelna i szybka obsługa. Pracownicy kompetentni. Bardzo polecam.",
Magdalena, Citroen C2
"Polecam tego mechanika fachowa diagnoza szybka naprawa realne ceny",
borek, mercedes s-klasa
"Polecam. Wszystko było gotowe na czas i tak jak się umawialiśmy. Bardzo dobra cena świetna obsługa, mechanik zna się na rzeczy. ",
Roksi , A4
"Najlepszy warsztat jaki znam, perfekcyjne podejście do klienta. Tanio, szybko i bardzo solidnie. POLECAM!!!!!!",
Łukasz K., Opel Vectra
"Jestem zadowolony z usługi. Profesjonalma i niedroga. Będę korzystał z tego warsztatu./
Polecam.",
Henryk, Mercedes Benz S350 Benzynowy na gaz 2007
"Wszystko w najlepszym porządku, szybko i przede wszystkim skutecznie",
Radek , Citroen
"Szybko i sprawnie wymieniono zużyte elementy. Samochód jeździ jak nowy. POLECAM !",
Kristoof, Opel Frontera B 2.2 DTI
"Bardzo sumienna i rzetelna obsługa. Naprawa wykonana na wysokim poziomie. Polecam",
Bożena, Citroen
"Naprawiałem swoją Meganke w tym warsztacie i jestem bardzo zadowoloy. Auto trafiło w "dobre ręce".Polecam!!!",
Tomek, Renault Megane
"Trafiłem do tego warsztatu pierwszy raz z polecenia pewnego taksówkarza. Nie będę opisywał szczegółowo awarii, która mi się przytrafiła. W warsztacie usunięto problem, kiedy jednak okazało się, że nie to było przyczyną awraii, zwrócono mi pieniądze i polecono kogoś, kto to zrobi. Przez cały czas, kiedy mój samochód był u warsztacie, miałem...",
leszek.kulinski, Mazda 6
"Polecam,bardzo profesjonalna obsługa.Wymieniono na nowy przełacznik kierunkowskazów/",
Anna, Skoda Octavia 1
"Solidna firma, każdemu polecam. Naprawiam tam samochody od lat i zawsze jestem zadowolony ",
CzarnyOlek, Mercedes Sprinter
"Polecam. Wszystko szybko i sprawnie,zgodnie z umówiona wizyta i ustaleniami",
Basia, Citroen c 4 1,9 TDCi 2013
"Witam, do warsztatu trafiłam mając totalnie awaryjna sytuacje. Szukając dobrego solidnego mechanika trafiam po sprawdzeniu opinii w internecie na warsztat Pana Andrzeja. W Citroenie C3 przepaliła się uszczelka pod głowicą- koszmar :( Nie jestem osobą która zazwyczaj wystawia opinie internetowe, ale krótki czas naprawy, solidnie wykonana praca...",
Teresa, Citroen C3
"Szybko, profesjonalnie, tanio. Przemiła obsługa klienta, każda naprawa wytłumaczona tak, że nawet osoba zielona w temacie motoryzacji wszystko zrozumie bez problemu",
Justyna, Audi A3, Renault Megane, Citroen C5
"Cena konkurencyjna na rynku. Chłopaki znają się na rzeczy, polecam!",
karol, LINDE
"To już moja druga wizyta w AUTO KOMPLEKS. tym razem naprawa auta po kolizji. Za każdym razem usługa została wykonana bardzo szybko i solidnie, jestem zadowolony. Obsługa bardzo miła i kulturalna. W warsztacie panuje czystość i porządek. Warto tu naprawiać auto.
Pozdrawiam wszystkich w AUTO KOMPLEKS
",
Tadeusz T., Passat B6
"Osobiście polecam. Może i nie posiadam Fiata ale naprawdę fachowo przywrócili mojej audi-cy życie :D",
Marcin
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Citroen C5 1.6HDI 2001 problem ze skrzynią półautomatyczną. Przy zmianie biegu z dwójki na jedynkę słychać lekki chrobot. Pojawia się błąd skrzyni biegów jednak nie zawsze. Bieg wsteczny raz działa, raz nie, czasem wystarczy zgasić i odpalić ponownie.
Witam , mam awarie sprzęgła i biegów , trochę dziwna bo normalnie działała cały dzień ,podjechałam na parking i chce cofać naciskam na sprzęgło a ono nie odskakuje i nie mogę wrzucić biegu,żadnego. Najdziwniejsze jest w tym że komputer nie pokazuj żadnej usterki . Co to może być ??
Witam,,,mam Problem ze wrzucaniem biegow ,obojetniego jakiego przy zimnym silniku,, mam takie uczucie jakby w szkrzynce biegow byl rostopiony asfalt a nie olej..... po przejechaniu okolo 20 km.skrzynka pracuje jak nowa,,biegi mozna wrzucac dwoma palcami,,,,,,, przypominam ze sprzeglo jest nowe...
C8 po wymianie linek wybieraka i zalaniu skrzyni olejem nie wchodzi 4 bieg, proszę o jakieś porady