"Tarcze I klocki wymienione, polecam warsztat, wszystko sprawnie zrobione.",
Marcin , Ford Focus 1.8 benzyna 2006
Bawaria Doktor – Serwis BMW Częstochowa | Alternatywa dla ASO Bawaria Doktor to specjalistyczny serwis BMW w Częstochowie, stworzony dla kierowców, którzy oczekują jakości na poziomie autoryzowanej stacji obsługi, ale bez wysokich kosztów....
Zajmujemy się: Wulkanizacją sprzedaż montaż opon: osobowe dostawcze ciężarowe Prostowanie felg alu i stal. Klimatyzacja od A do Z serwis oraz wszelkie naprawy Elektromechanika Mechanika rozrządy hamulce zawieszenia...
"perfekcijna szybka i profesjonalna obsługa i bardzo przystępna cena polecam",
daru, bmw e46
"szybkie zlokalizowanie przyczyny wycieku , termin naprawy szybki ,fachowa obsługa ,bardzo mili mechanicy ",
Mieczysław, hyundai i30
"Trafne diagnozy oraz profecjonalne podejcie do tematu naprawy.",
user, Mercedes W203
"Polecam. Wszystko było gotowe na czas i tak jak się umawialiśmy. Bardzo dobra cena świetna obsługa, mechanik zna się na rzeczy. ",
Roksi , A4
"Jako kobieta nie znająca się na technicznej stronie motoryzacji byłam mile zaskoczona pełnym profesjonalizmem Pana Marcina.
Rzeczowy, miły i nie potraktował mnie jak "głupiej blondynki".
Po prostu Pan Marcin to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.",
Paulina, Ford Focus
"Jestem zadowolony z usługi. Profesjonalma i niedroga. Będę korzystał z tego warsztatu./
Polecam.",
Henryk, Mercedes Benz S350 Benzynowy na gaz 2007
"Polecam , wszystko ok auto naprawione bez zarzutów ,trochę długi czas oczekiwania ",
Krzysztof, Ford c max
"Bardzo profesjonalna obsługa od początku do końca. Bardzo szybko wykonana praca. Nie znam lepszego miejsca. Wszystko na 5+ Bardzo polecam!! ",
S. , Ford
"Naprawiałem swoją Meganke w tym warsztacie i jestem bardzo zadowoloy. Auto trafiło w "dobre ręce".Polecam!!!",
Tomek, Renault Megane
"Polecam ten warsztat.Profesjonalne podejście do pracy.Dobry kontakt z klientem.Będę korzystał z usług w przyszłości.",
Ford C-max, Ford C-max
"Bardzo dobry warsztat. Nie ma zgadwanek tylko konretna diagnoza. Cenowo też jest bardzo przyzwoicie. Osobiście BARDZO polecam :)",
Bogdan
"Solidna firma, każdemu polecam. Naprawiam tam samochody od lat i zawsze jestem zadowolony ",
CzarnyOlek, Mercedes Sprinter
"Umówiona wizyta przez dobry mechanik na konkretny dzień i godzinę. Polecam . Sprawnie szybko i bezproblemowo. ",
Kameleon, Ford fiesta 1.5 tdci 95km 2016
"Oddałem auto do naprawy ...auto podczas jazdy mi szarpało , 3 mechaników nie dało rady znaleźć usterki , jeden nawet chciał mi Turbinę wymieniać , a tu proszę na ul.Brata Alberta 61 , chwila moment i po naprawie ...100 % trafna diagnoza ( wymiana czujnika położenia wału korbowego ) - i auto śmiga jak dawniej ...Polecam w 100% ",
Jacek Ś, Ford Focus 2 generacja 2004 - 2008 Hatchback 5-drz
"Samochód wstawiony na dziewiątą , miła obsługa rzetelna, wszystko wytłumaczone konkretnie ,polecam warsztat. ",
Marcin, ford fokus mk2 kombi
"Cena konkurencyjna na rynku. Chłopaki znają się na rzeczy, polecam!",
karol, LINDE
"W warsztacie pana Sławomira Puki była usuwana moja szkoda powypadkowa, która obejmowała wymianę tylnego nadkola. Wszystkie formalności z ubezpieczycielem sprawcy wzięli na siebie, co było dla mnie bardzo komfortowe. Na czas likwidacji szkód, dostałam do dyspozycji zadbany samochód zastępczy. Części zostały zamówione w serwisie Forda. Po około...",
właścicielka, Ford Ka
"Oddałam auto na wtryski i wyczyszczenie całego układu paliwowego. Samochód po naprawie działa bez zarzutów. Dodatkowo wykryli mi zatarty zacisk z tyłu, który został po uzgodnieniu naprawiony. Na wiosnę umówiłam się już na coroczny przegląd okresowy. Polecam ! ",
JUSTYNA, ford focus
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam