"Sprawnie, szybko i bezproblemowo przełożone i wyważone opony, polecam",
Hbrtt, Kia Cee'd 1.6 2016
Bawaria Doktor – Serwis BMW Częstochowa | Alternatywa dla ASO Bawaria Doktor to specjalistyczny serwis BMW w Częstochowie, stworzony dla kierowców, którzy oczekują jakości na poziomie autoryzowanej stacji obsługi, ale bez wysokich kosztów....
Zajmujemy się: Wulkanizacją sprzedaż montaż opon: osobowe dostawcze ciężarowe Prostowanie felg alu i stal. Klimatyzacja od A do Z serwis oraz wszelkie naprawy Elektromechanika Mechanika rozrządy hamulce zawieszenia...
"perfekcijna szybka i profesjonalna obsługa i bardzo przystępna cena polecam",
daru, bmw e46
"szybkie zlokalizowanie przyczyny wycieku , termin naprawy szybki ,fachowa obsługa ,bardzo mili mechanicy ",
Mieczysław, hyundai i30
"Trafne diagnozy oraz profecjonalne podejcie do tematu naprawy.",
user, Mercedes W203
"Wszystko na czas i jak najbardziej polecam. Właściciel bardzo konkretny i rzeczowy. ",
Witkow75
"Szybko , konkretnie , tanio , naprawy jak należy , z Marcinem można się dogadać - polecam !",
daroo, Ford Focus i Renault Clio
"Jestem zadowolony z usługi. Profesjonalma i niedroga. Będę korzystał z tego warsztatu./
Polecam.",
Henryk, Mercedes Benz S350 Benzynowy na gaz 2007
"Polecam zakład!!!. Usterka została naprawiona ekspresowo a przede wszystkim w przystępnej cenie.
",
ŁUKASZ , Opel
"Czekał mnie pilny wyjazd, a auto jak na złość uległo awarii. Po wykonanym telefonie zostałem zaproszony na następny dzień z samego rana. Samochód został naprawiony na poczekaniu w zaledwie 40 min, a co za tym idzie mój wyjazd stał się ponownie możliwy. Zdecydowanie polecam chłopaków siedzących na sklepie, jak i sama pracę doświadczonych...",
Pitek, Seat Leon 1P
"Uzupełnienie płynem chłodniczym układu klimatyzacji. Bez zastrzeżeń.",
Ryszard, Mercedes-Benz Klasa A
"Znają się "na rzeczy".Serwisowałem wcześniej u kilku mechaników ale coś zawsze było nie tak. Dopiero tutaj jestem zadowolony i jak narazie nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam!!!",
piotr, jeep
"Jestem bardzo zadowolony z obsługi i jakości wykonywanych usług. Po raz 2 moje auto trafiło do tego mechanika i po pierwsze otrzymałem rzetelne informacje co się dzieje z autem i co dokładnie jest do naprawy po 2 ów mechanik nie zdziera kasy jak to robi większość i mówi szczerze co jest do wymiany a nie wymienia rzeczy których wymieniać w ogóle...",
Adrian, Audi A4
"W pełni im ufam. Jak tylko mam jakiś problem z autem, to zaraz zgłaszam się. ",
Nikodem, vw
"Solidna firma, każdemu polecam. Naprawiam tam samochody od lat i zawsze jestem zadowolony ",
CzarnyOlek, Mercedes Sprinter
"Zdecydowanie polecam ten warsztat.Jestem stałym klientem.Jeśli mam kupić opony to tylko tam już od kilku lat.Dobre ceny,solidna obsługa.Naprawde solidni pracownicy.Polecam.",
Marco, Mercedes Sprinter
" W firmie ARG samochód serwisuję i ulepszam od dawna bez jakiej kolwiek obawy o samochód. Warsztat profesjonalnie wyposażony w narzędzia i urządzenia zarówno mechaniczne jak i elektroniczne nie wspomnę już o asortymencie. Profesjonalny warsztat. Ceny części i usług są naprawdę dobre biorąc pod uwagę obecne czasy. Obsługa idealna, jest...",
Sikor, Honda Civic EP3
"Szybko, profesjonalnie, tanio. Przemiła obsługa klienta, każda naprawa wytłumaczona tak, że nawet osoba zielona w temacie motoryzacji wszystko zrozumie bez problemu",
Justyna, Audi A3, Renault Megane, Citroen C5
"Cena konkurencyjna na rynku. Chłopaki znają się na rzeczy, polecam!",
karol, LINDE
"Bardzo dobra i rzetelna firma. Korzystam z uslug warsztatu od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Dbają o jakość uslug, a ceny sa bardzo przystępne.",
Karolina Jazdzyk, Audi
"Osobiście polecam. Może i nie posiadam Fiata ale naprawdę fachowo przywrócili mojej audi-cy życie :D",
Marcin
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie potrzebuje pomocy kupilem Vito 2.2cdi 94r w automacie był rozebrany gościu przerabiał na zwykłą skrzynie oczywiście ja baran nie znam się na tyle żeby samemu coś robić, zawiozłem laweta do mechanika na dziś jest 8 miesięcy jak tam stoi. Wczoraj mi dzwoni że tego się nie da...
Po postoju, często na zimnym silniku zdarza się, że biegi chodzą bardzo twardo (każdy). Czasami sytuacja jest o tyle trudna, że nie można wrzucić żadnego biegu mimo dłuższego trzymania pedału sprzęgła. Trzeba chwile odczekać, następnie biegi chodzą twardo, a po przejechaniu dystansu wszystko...
Proszę o pomoc. Pacjent to B Klasa 1.5 benzyna, 210 tys. W trakcie jazdy strasznie głośno pracuje, wyje buczy itd .. "specjalista" stwierdził że trzeba by wymienić skrzynie i sprzęgło. Dwa pytania : szukać dalej (tańszej wersji naprawy) czy dla spokoju kupić regenerowaną skrzynie? Nadmieniam, że...
2 bieg opornie wchodzi reszta super. W czym problem?