"Naprawa została wykonana szybko i dobrze. Sympatyczny znający się na rzeczy mechanik",
Wojtek, Opel Corsa
Bawaria Doktor – Serwis BMW Częstochowa | Alternatywa dla ASO Bawaria Doktor to specjalistyczny serwis BMW w Częstochowie, stworzony dla kierowców, którzy oczekują jakości na poziomie autoryzowanej stacji obsługi, ale bez wysokich kosztów....
Zajmujemy się: Wulkanizacją sprzedaż montaż opon: osobowe dostawcze ciężarowe Prostowanie felg alu i stal. Klimatyzacja od A do Z serwis oraz wszelkie naprawy Elektromechanika Mechanika rozrządy hamulce zawieszenia...
"perfekcijna szybka i profesjonalna obsługa i bardzo przystępna cena polecam",
daru, bmw e46
"Czyszczenie kolektora , praca wykonana perfekcyjnie bez zbędnych komentarzy. Polecam .",
Janusz, Opel Insignia
"Nie rozumiem tych osób, które źle oceniły Szefa firmy. Przemiły Gość z klasą, uczynny. Osobiście pofatygował sie do mnie do domu ze swoim Pracownikiem, aby zaholować mój samochód do warsztatu. Jestem osobą niepełnosprawną i nie ukrywam , ze wielce mnie tym ujął. Mało tego, podrzucił mnie do sklepu sam z nieprzymuszonej woli. . Jesli chodzi o...",
Aga Mielczarz , Opel Corsa B
"Polecam. Wszystko było gotowe na czas i tak jak się umawialiśmy. Bardzo dobra cena świetna obsługa, mechanik zna się na rzeczy. ",
Roksi , A4
"Witam wszystkich zainteresowanych naprawami swoich autek :)
Zadko pisze opinie :) ale tym razem zrobię wyjątek a szczególnie zdenerwowała mnie opinia jednego "Pana" od BMW (w tym przypadku chyba bardzo pasuje stwierdzenie bardzo mały Wacek i raczej mozg tez:) )To ze mechanik nie chce naprawiać jego autka to sprawa i wybór ale to nie powód aby...",
Rafał, Opel Frontera B (Cudo :))
"Jestem zadowolony z usługi. Profesjonalma i niedroga. Będę korzystał z tego warsztatu./
Polecam.",
Henryk, Mercedes Benz S350 Benzynowy na gaz 2007
"Polecam zakład!!!. Usterka została naprawiona ekspresowo a przede wszystkim w przystępnej cenie.
",
ŁUKASZ , Opel
"Szybko i sprawnie wymieniono zużyte elementy. Samochód jeździ jak nowy. POLECAM !",
Kristoof, Opel Frontera B 2.2 DTI
"Wszystko zrobione na czas i bardzo profesjonalnie, oczywiście polecam .",
Marek, Opel Insignia
"Znają się "na rzeczy".Serwisowałem wcześniej u kilku mechaników ale coś zawsze było nie tak. Dopiero tutaj jestem zadowolony i jak narazie nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam!!!",
piotr, jeep
"Od 5 lat serwisujemy naszą flotę u Państwa Kołodziejczyków i za każdym razem samochód jest gotowy w ten sam dzień lub na nastepny przy poważniejszych naprawach.
Usterka zawsze jest zdiagnozowana prawidłowo, w serwisie pracują weterani mechaniki a nie jakieś łebki z samochodówki.
Jeżeli szukacie pewnego specjalisty to gorąco polecam. ",
Eliasz Błoński, VW T5, W211, BMW e60 itd
"Warsztat godny polecenia. Ceny umiarkowane. Miła obsługa.",
Kasia, Opel astra
"Rewelacja. Polecam. Szybko, skutecznie i przede wszystkim w rozsądnej cenie bez zbędnego ździerstwa. Daleko szukałem a pod nosem mam porządny warsztat z fachową obsługą.",
Maniek, Opel Meriva 2004,
"serwis bez zastrzeżeń. Max gwiazdek za wszystko, profesjonalne podejście do klienta. :)",
Maciek Olszewski , Opel Insigna
"Szczęśliwym zbiegiem okoliczności trafiłam do ARG na rutynową wymianę oleju nie dość,że byłam obsłużona przez fajnego faceta to jeszcze nie musiałam wjeżdżać na kanał co zawsze sprawiało mi trudność. Po wymianie dowiedziałam się, że w samochodzie jest takie coś jak filtr powietrza, który trzeba wymienić i wiele innych rzeczy Pan mi sprawdził o...",
Małgośka, Opel Vectra
"Szybko, profesjonalnie, tanio. Przemiła obsługa klienta, każda naprawa wytłumaczona tak, że nawet osoba zielona w temacie motoryzacji wszystko zrozumie bez problemu",
Justyna, Audi A3, Renault Megane, Citroen C5
"Cena konkurencyjna na rynku. Chłopaki znają się na rzeczy, polecam!",
karol, LINDE
"Wymiana i lakierowanie drzwi z prawej strony. Usługa wykonana szybko i profesjonalnie.",
Sławomir , Opel Corsa
"Osobiście polecam. Może i nie posiadam Fiata ale naprawdę fachowo przywrócili mojej audi-cy życie :D",
Marcin
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Astra h 1.4 /90KM problem ze sprzęgłem pedał brał dopiero pod koniec wciskania Po wymianie pompki jest ok ale zdarza sie że pedał nie wraca do swojej pozycji po wciśnięciu i zostaje w połowie Dopiero po podciągnięciu go do góry ręką lub nogą działa dalej przez jakiś czas mam pytanie...
Mam kłopot z włączaniem 1ki i 2ki. Jedynka wchodzi rzadko za pierwszym razem z reguły wymaga to kilku prób, Natomiast 2ka przy szybszej zmianie biegów tak jakby "zgrzyta". Jakby tryby nie dość precyzyjnie się ustawiły wobec siebie. Mam nowe sprzęgło i nowy olej w skrzyni biegów. Czyżby kończyła...
Mam problem z biegami opel insignia 2009 1.8 bezyna.. Co jakis czas zdarza sie ze nagle gdy chce zaparkowac nie moge wrzucic wstecznego, nie ma zgrzytu nie pomaga pompowanie sprzegla, po prostu trzeba na sile wzucic bieg... wsteczny wrzucony potem na 1 pojawia sie problem z 1 nie mozna...
Co to może być jak nie wchodzi mi pierwszy bieg? Na początku ciężko wchodził.