"wymiana silnika profesjonalna mechanik o imieniu adam to chodzacy mozg ",
kamikadze, daewoo
"Witam
Bardzo dobry warsztat,fachowa obsługa i rzetelna informacja na temat naprawy.Wszystko zgodnie z tym co ustalilismy,co ciekawe na koniec bez problemu otzrymałem fakturę.
Polecam, ponieważ posiadają sprzęt i wiedzę jak naprawiać samochody.",
andrzej
"polecam ich usługi sprowadzony samochód spełnił moje oczekiwania w 101% !
jednyny minus czas oczekiwania ale było warto !",
wisniowski , toyota land cruiser 4,2
"Samochód przyjęty od ręki. Jeszcze przy mnie najechano na podnośnik i zdiagnozowano usterkę. Przybliżone koszty podane już przed wymianą. Z dnia na dzień wymiana koła pasowego. Dostałem rachunek, który jest jednocześnie gwarancją. Duże udogodnienie to płatność kartą.
Polecam",
Wojtek, Fiat Bravo Multijet 120KM
"pan Piotr świetny mechanik duża wiedza wie co robi i co mówi tylko uważajcie na pomagiera jąkałe nie wie co robi i nie wie co mówi czasem zapomina jakie auto próbóje naprawić wisielczy humor i dłułułułuługo trzeba z nim rozmawiać ćżeby załapać o co kaman ogólnie baaaaaaaaaardzo polecam pana piotra",
PAWEŁ MIKUCKI, OPEL ZAFIRA
"Profesjonalna obsluga, profesjonalne doradztwo, bardzo wysoka dostepnosc terminow, blyskawiczne naprawy na wysokim poziomie.",
Marek G, Kia
"Doskonały warsztat samochodowy, od ręki załatwili problem z usterką, z którą konkurencja męczyła się tydzień bez rezultatów. Polecam prawdziwy profesjonalizm.",
Borek
"Dzisiaj odwiedziłem warsztat samochodowy przy ul.Chłopskiej 17 podjechałem z Hondą CR-V naprawa został szybko dokonała i w rozsądnej cenie . Mogę polecić z czystym sumieniem .",
Robert
"Bardzo miłe, szybkie i profesjonalne wykonanie usługi. Polecam:)",
Krzysiek, Seat Leon
"Absolutnie polecam Warsztat RM-AUTO z Kiełczowa !!! Ogromna wiedza na temat Subaru właściciela jak i mechaników. A co najważniejsze respektują gwarancję naprawy auta które już kiedyś naprawiali prawie po roku od czasu naprawy. !!! U mnie był problem z tarczami hamulcowymi w Foresterze 2,5 XT .Wymieniałem je u nich dwa razy bo trzepało...",
Marek, Subaru Forester
"Polecam, fachowo zajęli się moim autkiem, które nie odpalało jak tylko trochę zimno się zrobiło.
Mają pojecie co robią, no i co istotne auto w pełni sprawne, co dla mamy z dziećmi bardzo ważne. ",
basia, VW
"Jak zawsze można na nich liczyć. Sprawnie, szybko i dobrze :) Wiadomo, w sezonie oponiarskim trzeba troszeczkę poczekać, ale zostawiam o konkretnej godzinie i odbieram również o konkretnej. Polecam !",
klient
Warsztat znajduje się przy Zernickiej 205 ale wjazd jest od ulicy Przedniej. Jadąc ulicą Zernicką w kierunku Leśnicy mijamy po lewej stronie myjnię samochodową następnie przed piekarnią skęcamy w prawo, do końca ulicą, jeszcze raz w...
UWAGA NOWOŚĆ warszat oferuje usługę beziinwazyjnego usuwania wgnieceń (bez szpachli, lakierowania)
"Mój Focus miał problem z wynalazkiem zwanym DPF.
Około 2 miesięce temu w Viatronicu usunęli mi to badziejstwo.
O tej pory problemów z silnikiem ani kontrolkami nie ma. Silnik jakby nabrał wigoru a i spalanie spadło - co prawda o 0,2l/100km ale zawsze ;)
Sama usługa w jeden dzień. Do tanich nie należy ale mam pewność, że już z DPFm nigdy...",
Vic, Ford Focus
"Po zaliczeniu mocnej stłuczki na mieście, szukałem dobrego mechanika we Wrocławiu. Przez przypadek trafiłem na ten warsztat. Okazało się, że moje auto zostało bardzo sprawnie naprawione (blacharka, lakier). Do tego bardzo miła obsługa i rzetelny kontakt z mechanikami a na końcu kolejne pozytywne zaskoczenie ceną za całą usługę. Jednym...",
Michał R., Fiat Siena
"Pan Łukasz szybciutko rozprawił sie z moim w212 :-) Nawet w cenie diagnostykę zrobił. Polecam !",
d1pany, MB w212
"Najlepsi fachowcy od aut francuskich we Wrocławiu, fachowo szybko i konkretnie, bardzo dobry kontakt zarówno w czasie jak i po naprawie.
Co do cen powiem tak wychodzimy z założenia że zawsze można taniej ale nie o to w tym wszystkim chodzi cenimy sobie fachowość i to jaki jest efekt pracy a za dobrze wykonaną pracę należy się odpowiednia...",
Michał, Citroen C3
"Panowie to prawdziwi fachowcy, jestem bardzo zadowolona z usług",
mlynarska, mercedes a klasa
"Wszystko w porządku - polecam w 100%",
Rysiek, Alfa Romeo
"Przyjechalem z "marszu" panowie znalezli miejsce i czas aby zdiagnozowac usterke i ja usunac.Polecam warsztat w 100%.",
raf, Renualt thalia
"
Bardzo dobry warsztat, naprawa zawieszenia wykonana szybko i nie drogo, autko po 2h do odbioru. Polecam",
kasia, vw pasat 1.9 tdi
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, ma problem, Pali mi się kontrolka abs i esp. Błąd po stronie lewej koło przednie. Wymieniony czujnik razem z korona na przegubie. Raz świeci od razu a niekiedy po kilku kilometrach. Co może być przyczyną?
Witam. Mam problem, mianowicie po zakupie przejechałem autem do domu 250 km bez żadnego problemu, do wymiany podobno była pompa ABS (pod nadkolem przy zderzaku przednim) auto oddałem do znajomego który miał go bez problemu ogarnąć, z tego co powiedział była tam już wymieniana wtyczka,...
Witam mam problem z palącą się lampką abs,"Ford Fusion" w zeszłym roku skutkowało to wymianą akumulatora oraz alternatora problem zniknął ale w tym roku jak samochód nie jeździł kilka tygodni problem powrócił. Ciekawostką jest dziwny szum po którym lampka w zeszłym roku gasła w tym roku już nic...
Skoda Fabia 1.2 rok 2007 Pali się kontrolka ABS i czasem zapala od ręcznego do tego auta buczy tak jak przy większej prędkości
Świecąca kontrolka ABS oznacza, że kontrola nad blokowaniem kół podczas hamowania jest nieaktywna. Kontrolka ABS może być wywołana przez awarię czujnika prędkości obrotowej kół, niesprawną pompę...
Współczesne auta są wspomagane przez wiele systemów, mających swoje specyficzne oznaczenia. Wiele z nich, mimo że wiele razy słyszanych, tak naprawdę niewiele nam mówi. Tymczasem znajomość skrótów...